|
Kedves Versenyzőink! Idei versenyünk az ünnepélyes eredményhirdetéssel lezárult, az elért eredményeitekhez gratulálunk!
Galéria a díjkiosztóról
 Nagyon örülünk és köszönjük, hogy ilyen sokan eljöttetek a díjátadóra! Minden meghívott diák oklevélben és egyedi ajándékban részesült. A fotóra kattintva érdemes megnézni a díjkiosztón készült képeket. Remek hangulatban vehettétek át a megérdemelt díjaitokat. A részletes eredménylista a bejelentkezést követően érhetők el. A délután folyamán a Tudástárba látogattunk el, ahol 3 helyszínt forgószínpadszerűen jártunk körbe. Sok érdekességet és újdonságot láttunk, figyelhettünk meg, vagy foghattunk kézbe. A Tudástár munkatársainak szívből köszönjük a fantasztikus élményt!
 Külön ajándékunk az idén sem maradt el!
Minden díjazottunk ingyenes hozzáférést kapott a Mozaik Student programunkhoz. A mozaWeb honlapra a verseny honlapjára történő belépéshez használt azonosítókkal lehet bejelentkezni, és a kapott kártyán lévő kód aktiválást követően 2027. június 30-ig használhatjátok.
Reméljük, hogy az élmény és a szórakozás mellett tudást is fog nyújtani számotokra az ott található: – több mint 1100 interaktív 3D modell – több mint 700 oktató- és ismeretterjesztő film – több mint 100 tematikus eszköz és játék.  Használjátok ki! Nagy érték, hatalmas lehetőség.
Szeretnénk megköszönni a felkészítő tanárok munkáját is! Az 1. helyezettek tanárai a Mozaik Teacher programunkat 1 évig ingyenesen használhatják. Bízunk benne, hogy ezzel segíteni és támogatni tudjuk őket a tanításban, használhatják a mozaWeb és mozaBook programot akár több eszközön is.
A mozaWeb honlapra a verseny honlapjára történő belépéshez használt azonosítókkal tudnak ők is bejeletkezni, majd a kártyán található aktiváló kódot érvényesíteni 2026. december 31-ig. Az aktiválás napjától 1 évig használható. Aki nem tudott eljönni az eredményhirdetésre, annak az oklevelét és a díját természetesen postázzuk, április 30-án szállítja ki a GLS az iskolákba.
Gratulálunk mindenkinek az elért eredményéhez! Kövesd a versenyt a Facebookon is! Facebook
|