2014. december 22. - Zénó
Belépés
Regisztráció
Elfelejtett név, jelszó

Eredmények
Döntős feladatsorok
Mintafeladatsorok
Versenykiírás
Tudnivalók
Jelentkezés
Kérdezz – felelek!

A 3. forduló következik!
A 2. forduló következik!
Indul a verseny!
Még lehet nevezni a versenyre!
Versenyfelhívás!

Mozaik Kiadó
mozaBook
mozaWeb
Határidőnaplók
Iskolai nyomtatvány
Általános iskolás végeredmény
Hely.VersenyzőPont(SP)Döntős p.(SP)
1.Lévai Imre 1.
Bocskai István Általános Iskola és Városi Sportiskola
Tanár: Sárga Jánosné
34(547)
45(56)
2.Ódor Patrik 1.
Mohács Térségi ÁMK Völgyesi Jenő Tagiskolája
Tanár: Bach Györgyi
35(575)
35(49)
3.Tulok Sára 1.a
Móra Ferenc Általános Iskola és AMI
35(506)
33(43)
4.Nagy Nicole 1.a
III.ker. Önkormányzat KSZKI Krúdy Gy. Általános Iskola és Gimnázium
Tanár: Bihariné Lukács Ágnes
36(609)
33(23)
5.Apor Veronika 1.
Fazekas Mihály Általános Iskola
Tanár: Szabadkai Nóra
35(570)
31(47)
6.Szilágyi Anna 1.a
Koszta József Általános Iskola
Tanár: Balogh Terézia
36(609)
31(41)
7.Dohy Dominik 1.
Pilisszentkereszti Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola
Tanár: Bíró Ágnes
35(575)
31(36)
8.Horváth Zsófia Erzsébet 1.c
MNOÖ Koch Valéria Óvoda, Általános Isk. és Középiskola
Tanár: Szabó Anita
35(555)
30(47)
9.Sánta Boglárka 1.c
Tüköry Lajos Általános Iskola, AMI és Egységes Pedagógiai Szakszolg.
Tanár: Kiss Károly
34(483)
30(40)
10.Sugár Soma 1.
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Ált. Isk., Gimnázium és AMI
35(593)
30(33)
Török Enikő 1.
Szabolcs Vezér Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium
Tanár: Törökné Király Kornélia
35(550)
30(33)
12.Kutrucz Zsolt 1.a
Széchenyi István Általános Iskola
Tanár: Szám Mónika
36(609)
30(30)
13.Herman Dóra 1.a
GAMESZ Fabriczius József Általános Iskola
36(609)
28(34)
14.Potocska Tamás 1.a
Koszta József Általános Iskola
Tanár: Balogh Terézia
35(506)
26(37)
15.Molnár Máté 1.
Fazekas Mihály Általános Iskola
36(609)
26(34)
16.Bagi Kristóf 1.a
Koszta József Általános Iskola
Tanár: Balogh Terézia
36(609)
25(37)
17.Ekler-Szabó Botond Alexander 1.a
OMSZI Kht. Magyar-Kínai Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Tanár: -
36(609)
25(36)
Pipicz Ádám 1.b
Mészáros Lőrinc Katolikus Általános Iskola
Tanár: Végh Ildikó
34(452)
25(36)
19.Gyenes Lídia 1.b
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Tanár: Karika Krisztina
36(609)
25(27)
20.Székely Márton 1.a
Kalász Suli Általános Iskola
Tanár: M.Tóth Éva
35(575)
25(17)
21.Vágó Máté 1.m
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Feke Miklósné
35(506)
24(37)
22.Klem Zsolt 1.b
Petőfi S. ÁMK. Szvetnik Joachim Általános Iskolai Tagintézménye
Tanár: Klem József Zsolt
35(506)
23(34)
23.Urbancsok Evelin 1.a
Koszta József Általános Iskola
Tanár: Balogh Terézia
35(506)
21(33)
24.Hegedűs Tímea 1.m
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Feke Miklósné
35(506)
21(27)
25.Hamar Nikolett 1.m
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Feke Miklósné
35(506)
20(34)
26.Huszár Orsolya 1.a
Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
34(500)
20(25)
27.Farkas Róbert 1.
Mohács Térségi ÁMK Völgyesi Jenő Tagiskolája
35(575)
20(24)
28.Papp Kíra Roxána 1.b
Móra Ferenc Általános Iskola és AMI
Tanár: Talabér Sándorné
35(594)
20(22)
29.Maros Letícia Annamária 1.
Mohács Térségi ÁMK Völgyesi Jenő Tagiskolája
Tanár: Bach Györgyi
35(575)
20(21)
30.Páger Gréta 1.a
Koszta József Általános Iskola
Tanár: Balogh Terézia
35(586)
20(15)
31.Kanyó Tamás 1.a
Kiss Áron Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanár: Turbuczné Nyirán Marianna
36(609)
20(10)
32.Gazsó Rebeka Dorina 1.
Kiss Bálint Református Általános Iskola
Tanár: Ráczné Miskolczi Erzsébet
35(506)
19(22)
33.Balázs Csenge 1.m
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Feke Miklósné
34(472)
19(18)
34.Borbás Anna 1.a
Vasvár Város Önkormányzata Kardos László Általános Iskola
Tanár: Török Ildikó
35(550)
18(25)
35.Fekete Gitta 1.a
Piarista Általános Iskola, Gimnázium és Diákotthon
Tanár: Feketéné Papp Rozália
35(550)
18(24)
36.Somlyai Flóra 1.
Általános Iskola
Tanár: Márfai Attiláné
34(516)
18(18)
37.Szabó Benedek 1.
Kiss Bálint Református Általános Iskola
Tanár: Ráczné Miskolczi Erzsébet
35(506)
17(11)
38.Molnár Gabriella 1.a
Koszta József Általános Iskola
Tanár: Balogh Terézia
34(484)
16(36)
39.Lázár Bálint 1.
Üllés és Forráskút Közokt. Int. Forráskúti Ált. Isk.
Tanár: Nagyné Rabi Márta
36(609)
16(7)
40.Varga Viktória 1.m
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Feke Miklósné
35(506)
15(30)
41.Erdei Barbara 1.a
Epreskerti Általános Iskola
Tanár: Gondáné Fórián Csilla
35(594)
15(23)
42.Földi Roland 1.m
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Feke Miklósné
35(506)
15(20)
43.Kovács Péter 1.c
Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola és Óvoda
Tanár: Varga Tímea
34(452)
15(17)
44.Ritter Máté 1.
Kiscsávolyi ÁMK Általános Iskola
Tanár: Péter Andrásné
36(609)
15(16)
45.Egedi Tamás 1.m
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Feke Miklósné
35(506)
15(15)
46.Németh Bálint 1.
Móra Ferenc Általános Iskola és AMI
Tanár: Némethné Horváth Krisztina
36(609)
15(11)
47.Füstös Gergely 1.c
III.ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Aquincum Általános Iskola
Tanár: Scheibli Zsuzsanna
36(609)
14(7)
48.Márk Balázs 1.
Eötvös József Általános Iskola
35(555)
14(4)
49.Lázár Réka 1.
Üllés és Forráskút Közokt. Int. Forráskúti Ált. Isk.
Tanár: Nagyné Rabi Márta
36(609)
12(26)
Jaksa Tímea 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
34(496)
12(26)
51.Vlahosz Eleni 1.b
Zuglói GESZ - Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
Tanár: Steigerwald Károlyné
36(609)
12(10)
52.Cseszneki Máté 1.
Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Szabóné László Gizella
36(609)
12(7)
53.Ecsedi Cintia 1.b
Közös Általános Iskola
Tanár: Skóránné Gulyás Henrietta
35(506)
11(13)
54.Storch Dorina 1.
Mohács Térségi ÁMK Völgyesi Jenő Tagiskolája
Tanár: Bach Györgyi
35(575)
10(26)
55.Ford Mónika 1.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Tanár: Karika Krisztina
35(597)
10(17)
56.Komáromi Bianka 1.m
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Feke Miklósné
35(506)
10(16)
57.Kovács Fruzsina 1.b
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
36(609)
10(15)
58.Baski Boglárka 1.b
Bethlen G. Ref., Tag. Ált.Isk., Szakisk., AMI, Koll. és Egys.Gy.M.Int.
35(550)
10(13)
Kovács-Tesléry Ádám 1.c
Dr. Kemény Ferenc Általános Iskola
Tanár: Buktáné Kelemen Katalin
35(506)
10(13)
60.Csernák Réka 1.m
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Feke Miklósné
34(485)
10(10)
61.Szabó Dávid 1.m
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Feke Miklósné
35(506)
10(7)
62.Szalmási Kincső 1.
Szt. Imre Általános Iskola
Tanár: Racsekné Csapó Csilla
34(532)
9(11)
63.Szarka Anikó 1.
Kalász László ÁMK Izsó Miklós Általános Iskola
Tanár: Varga Mária
34(551)
9(5)
64.Tirpák Alexandra 1.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
35(575)
9(4)
65.Rudi Máté 1.b.
Móra Ferenc Általános Iskola és AMI
Tanár: Talabér Sándorné
35(594)
8(5)
66.László Zsófia 1.b
Petőfi S. ÁMK. Szvetnik Joachim Általános Iskolai Tagintézménye
34(484)
7(5)
67.Nagy Gergő Gábor 1.
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
Tanár: Almási Zsuzsanna
35(570)
6(4)
68.Wéber Csanád 1.
Gyulai Római Katolikus Gimn., Ált. Iskola, Óvoda és Koll.
Tanár: Vass Annamária
35(506)
5(16)
69.Lakatos Patrik 1.m
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Feke Miklósné
35(506)
5(7)
70.Kormos Máté 1.a
Szt. Imre Általános Iskola
Tanár: Kormos Ferenc
36(609)
5(0)
Márfai András 1.
Általános Iskola
Tanár: Márfai Attiláné
36(609)
5(0)
Gócsa Norbert 1.m
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Feke Miklósné
35(506)
5(0)
D. Nagy Laura 1.a
Kiss Áron Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanár: Turbuczné Nyirán Marianna
34(476)
5(0)
74.Ledzényi Lea 1.c
Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola és Óvoda
Tanár: Varga Tímea
36(609)
0(0)
75.Bálint János Gergely 1.c
Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző és Általános Iskola
Tanár: Czinguláné Csörsz Katalin
36(609)
0(0)
Folyi Bence 1.a
Deák Téri Általános Iskola
36(609)
0(0)
Lámfalusi Lili 1.
Géza Fejedelem Ref. Általános Iskola
Tanár: Lámfalusiné Domján Hajnalka
36(609)
0(0)
Pató Eszter 1.
Kalász László ÁMK Izsó Miklós Általános Iskola
Tanár: Varga Mária
36(609)
0(0)
Péterffy Krisztofer 1.a
Vasvár Város Önkormányzata Kardos László Általános Iskola
Tanár: Török Ildikó
36(609)
0(0)
Takács Zoltán Gyula 1.e
Kernstok Károly Általános Iskola
Tanár: Szlávik Józsefné
36(609)
0(0)
Sárossi Bíborka 1.
Szent Margit Általános Iskola
Tanár: Tálosi Valéria
35(588)
0(0)
Gyurkó Áron 1.
Rumi Rajki István ÁMK Általános Iskola
Tanár: Bozi Jánosné
35(579)
0(0)
Pákozdi Anna 1.a
Bolyai János Általános Iskola
Tanár: Alpár Zoltán
35(579)
0(0)
Zahorecz Petra 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
35(555)
0(0)
Almer Zsófia 1.
Szent Margit Általános Iskola
Tanár: Tálosi Valéria
35(550)
0(0)
Hajdú Zsolt 1.b
Erkel Ferenc Általános Iskola
35(506)
0(0)
Molnár Zsófia 1.b
SIOK Széchenyi István Általános Iskola
Tanár: Márkus Istvánné
35(506)
0(0)
Sipos Dorka Panna 1.
Általános Iskola
35(506)
0(0)
Szabó Dávid Barnabás 1.a
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Tanár: Paulik Jánosné
35(506)
0(0)
Varga Petra Liliom 1.c
Bornemissza Péter Gimn., Alapf. Műv. és Ált. Isk.
34(567)
0(0)
Monori Bence 1.
Petőfi Sándor ÁMK
Tanár: Vastag Barnabásné
34(534)
0(0)
Belovai Koppány 1.
Algyői Általános Iskola
Tanár: Hegyi Gabriella
34(520)
0(0)
Gaál Gergő 1.a
Kiss Áron Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanár: Turbuczné Nyirán Marianna
34(516)
0(0)
Mátrai Dorka Eszter 1.
Fráter Erzsébet Általános Iskola
Tanár: Gulyás Gáborné
34(516)
0(0)
Hazslinszky Virág 1.a
Kós Károly Ének-Zene Emeltszintű Általános Iskola
34(506)
0(0)
Fekete Anett 1.a
Tüköry Lajos Általános Iskola, AMI és Egységes Pedagógiai Szakszolg.
Tanár: Kiss Károly
34(496)
0(0)
Kovács Annabella 1.a
Kossuth Lajos Gimnázium Általános Iskolája
Tanár: Mohácsiné Daróczi Marianna
34(483)
0(0)
Dézsi Réka 1.
Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Tanár: Csiszárné Egyed Alíz
34(472)
0(0)
Hencz Adrienn 1.b
Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
Tanár: Farkas Aliz
34(452)
0(0)
Kiss Zsanett 1.b
Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
Tanár: Farkas Aliz
34(452)
0(0)
Vörös Vivien 1.a
Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
Tanár: Farkas Aliz
34(452)
0(0)
Ziegenheim András 1.a
Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
Tanár: Farkas Aliz
34(452)
0(0)
Orbán Bence 1.c
Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola és Óvoda
Tanár: Varga Tímea
34(447)
0(0)
Ürmös Róbert 1.c
Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és AMI
Tanár: Czikora Istvánné
34(447)
0(0)
105.Göblyös Brigitta 1.
Kossuth L. Gimn., SZKI, Ált. Isk.- Tomajmonostorai Ált. Isk.
Tanár: Szilágyi Gyöngyi
33(537)
106.Mándoki Kristóf 1.a
Páneurópa Általános Iskola
Tanár: Illés Rita
33(531)
107.Magyar Anna 1.
Jókai Mór Általános Iskola
Tanár: Jakab Ernőné
33(528)
108.Udvardi Zalán 1.
Kiss Bálint Református Általános Iskola
Tanár: Ráczné Miskolczi Erzsébet
33(509)
109.Sőtér Zsolt 1.
Kossuth L. Gimn., SZKI, Ált. Isk.- Tomajmonostorai Ált. Isk.
Tanár: Szilágyi Gyöngyi
33(489)
Ternyák Attila 1.b
Szűts József Általános Iskola
Tanár: Tóthné Almási Bea
33(489)
111.Prikidánovics Zsombor 1.b
Szűts József Általános Iskola
Tanár: Tóthné Almási Bea
33(487)
112.Velki András 1.
Vak Bottyán Ált. Szakképző I. és Gimn. Tagisk.
33(479)
113.Kanyó Péter 1.b
Kiss Áron Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanár: Turbuczné Nyirán Marianna
33(477)
114.Jávor Babett 1.a
Arany János Általános Iskola
Tanár: Abóczki Éva
33(457)
115.Sneider Dániel 1.
Fazekas Mihály Általános Iskola
Tanár: Szabadkai Nóra
33(452)
116.Kányádi Richárd 1.b
Bocskai István Általános Iskola
Tanár: Szatmári Attiláné
33(451)
Varga János Máté 1.a
Közös Általános Iskola
Tanár: Vargáné Laczkó Zsuzsanna
33(451)
118.Bakos Katalin 1.a
Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
Tanár: Farkas Aliz
33(446)
119.Simó Borbála 1.a
Mindszenty József Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Tóka Zoltánné
33(443)
120.Fullér Soma 1.b
Kertvárosi Ált. Isk. Liszt Ferenc Tagiskola
Tanár: Molnár Gábor
33(442)
Töreki Dániel 1.c
Kandó Téri Általános Iskola
33(442)
122.Hőgye Gábor 1.a
Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
Tanár: Farkas Aliz
33(440)
123.Dudás Olívia 1.c
Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és AMI
Tanár: Czikora Istvánné
33(438)
Zichy Emese 1.c
Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola és Óvoda
Tanár: Varga Tímea
33(438)
125.Prorok Muriel Fedóra 1.a
Békési Kist. Ált. I., AMI és E.P.Sz. Tarhosi Á. I.
Tanár: Kovácsné Sas Éva
33(437)
126.Kovács Gergely 1.b
Kodály Zoltán Általános Iskola
Tanár: Harasztiné Sipos Judit
33(430)
127.Fülöp Réka 1.c
Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és AMI
Tanár: Czikora Istvánné
33(413)
Lukács Valentina 1.c
Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és AMI
Tanár: Czikora Istvánné
33(413)
Szikszai Károly 1.
Református Általános Iskola és Gimnázium
33(413)
130.Molnár Lilla 1.
Vaszary János Általános Iskola
Tanár: Kóthayné Miller Edit
33(393)
131.Halász Tímea 1.b
Szűts József Általános Iskola
Tanár: Tóthné Almási Bea
32(498)
132.Marton Emese 1.
Árpádházi Szent Margit Római Katólikus Óvoda és Általános Iskola
Tanár: Mázás Orsolya
32(482)
133.Nagy Máté 1.b
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Tanár: Karika Krisztina
32(465)
134.Szántó Alexa 1.
Mészöky Gedeon Református Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Bárdosi Anita
32(463)
135.Bulyáki Dániel 1.
Kalász László ÁMK Izsó Miklós Általános Iskola
Tanár: Varga Mária
32(448)
136.Tótik Angéla 1.
Református Általános Iskola és Gimnázium
Tanár: Dobos B. Józsefné
32(447)
137.Hanyecz Viktória 1.a.
NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
32(413)
Nervetti Anna 1.a
GAMESZ Fabriczius József Általános Iskola
Tanár: Garai Andrásné
32(413)
139.Jakab Vivien 1.
Jókai Mór Általános Iskola
Tanár: Jakab Ernőné
32(409)
140.Torma Dorina 1.a
Kossuth Lajos Gimnázium Általános Iskolája
Tanár: Mohácsiné Daróczi Marianna
32(388)
141.Kósa Barbara 1.
Jókai Mór Általános Iskola
Tanár: Jakab Ernőné
32(376)
142.Mayer Fanni 1.
Vaszary János Általános Iskola
Tanár: Kóthayné Miller Edit
32(363)
143.Veres Evelin 1.
Jókai Mór Általános Iskola
Tanár: Jakab Ernőné
31(518)
144.Deák Péter 1.
Szent Margit Általános Iskola
Tanár: Tálosi Valéria
31(502)
145.Papp Balázs 1.a
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Mester Enikő
31(428)
146.Fehér Botond 1.a
Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola
Tanár: Háromszéki Katinka
31(409)
147.Törőcsik István 1.
Kossuth L. Gimn., SZKI, Ált. Isk.- Tomajmonostorai Ált. Isk.
Tanár: Szilágyi Gyöngyi
31(402)
148.Kéninger László 1.
Kalász László ÁMK Izsó Miklós Általános Iskola
Tanár: Varga Mária
31(357)
149.Schaffer Tamás 1.a
Városközponti Iskola Felső-Vámház Utcai Általános Iskolája
Tanár: Scheich Józsefné
31(338)
150.Balogh Vanesza 1.c
Bocskai István Általános Iskola
Tanár: Szatmári Attiláné
30(437)
151.Bertalan Lehel 1.b
SIOK Széchenyi István Általános Iskola
Tanár: Márkus Istvánné
30(404)
152.VÁRADI ISTVÁN 1.
Általános Iskola
Tanár: Ábel Lászlóné
30(359)
153.Szatmári Örsi 1.
Vasvár Város Önkormányzata Kardos László Általános Iskola
Tanár: Kovácsné Németh Edit
30(336)
154.Kovács Győző Dávid 1.
Szent Margit Általános Iskola
Tanár: Tálosi Valéria
29(500)
155.Drimmer Julianna 1.a
Vasvár Város Önkormányzata Kardos László Általános Iskola
Tanár: Török Ildikó
29(456)
156.Poloznik Márk 1.m
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Feke Miklósné
29(440)
157.Szemerédi Boglárka 1.b
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
29(394)
158.Borák Árpád 1.a
Némann Valéria Általános Iskola
Tanár: Gera Gyöngyi
29(358)
159.Klonka Szabolcs 1.b
Dózsa György Általános Iskola
Tanár: Vajdáné Bárdi Magdolna
29(357)
160.Kósa Brigitta Flóra 1.
Jókai Mór Általános Iskola
Tanár: Jakab Ernőné
29(297)
161.Pásztor Laura 1.a
Kossuth Lajos Gimnázium Általános Iskolája
Tanár: Mohácsiné Daróczi Marianna
29(287)
162.Sarkadi Miklós 1.
Csobánkai Közösségi Műhely Petőfi Sándor Ált. Isk. és Szakisk.; AMOI
Tanár: Bogya Jolán
28(381)
163.Pető Máté 1.
Német Nemzetiségi Általános Iskola Koren István Tagiskola
Tanár: Balázs Zoltánné
28(347)
164.Vitális Attila 2.
Mohács Térségi ÁMK Völgyesi Jenő Tagiskolája
Tanár: Marosiné Ujvári Csilla
28(316)
165.Laki Anna 1.
Általános Iskola és AMI
27(507)
Pap Balázs 1.b
Erkel Ferenc Általános Iskola
27(507)
167.Stoff Nikolasz 1.
Mikrotérségi Általános Iskola és Napk. Óvoda
27(501)
168.Halász Loránd 1.a
Koszta József Általános Iskola
Tanár: Balogh Terézia
27(498)
169.Gál Tamara 1.
Mátyás Király Általános Iskola
Tanár: Fábián Pálné
27(321)
Gömze Mercédesz 1.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Tanár: Víghné Rohály Erika
27(321)
Magyar Fanni 1.a
Újhatvani Ó. és Ált. I. Baross G. Tagisk.
Tanár: Lazók Brigitta
27(321)
Máté Nóra Laura 1.a
Erzsébethelyi Általános Iskola
Tanár: Szabó Katalin
27(321)
Mindák Réka Mária 1.
Petőfi Sándor Általános Iskola
27(321)
Németh István Gergely 1.b
Közös Fenntartású Általános Iskola
Tanár: Rádliné Pál Györgyi
27(321)
Pengő János 1.a
Koszta József Általános Iskola
Tanár: Balogh Terézia
27(321)
Szabó Dániel 1.b
Református Általános Iskola és Gimnázium
Tanár: Szabóné Kiss Márta
27(321)
Váradi Máté Olivér 1.
Mohács Térségi ÁMK Völgyesi Jenő Tagiskolája
Tanár: Bach Györgyi
27(321)
Virágh Nikolett 1.a
Tüköry Lajos Általános Iskola, AMI és Egységes Pedagógiai Szakszolg.
Tanár: Kiss Károly
27(321)
179.Csuhány Róbert 1.
Német Nemzetiségi Általános Iskola Koren István Tagiskola
Tanár: Balázs Zoltánné
27(320)
180.Töldezsán Fanni 1.c
Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola és Óvoda
Tanár: Varga Tímea
26(487)
181.Pados Richárd 1.a
Budai Városkapu Ó. Ált. Isk. Szki és AMI Bártfa utcai Isk.
26(485)
182.Bíró Zoltán 1.
Jókai Mór Általános Iskola
Tanár: Jakab Ernőné
26(416)
183.Andráska Lili 1.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Tanár: Karika Krisztina
26(395)
184.Fábián Rózsa 1.b
Mátyás Király Általános Iskola
Tanár: Paulovics Zoltánné
26(315)
185.Kiss Dániel Bence 1.b
Gönczy Pál Általános Iskola
Tanár: Szülő
26(306)
186.Gurdon Hanna 1.a
Kiss Bálint Református Általános Iskola
Tanár: Kósa Ágnes
26(305)
Holicza Bence 1.
Német Nemzetiségi Általános Iskola Koren István Tagiskola
Tanár: Balázs Zoltánné
26(305)
188.Krajczár Noémi 1.
Szent Margit Általános Iskola
Tanár: Tálosi Valéria
26(300)
189.Torma Levente 1.b
Szűts József Általános Iskola
Tanár: Tóthné Almási Bea
26(291)
Voloncs Balázs 1.b
Erkel Ferenc Általános Iskola
26(291)
191.Szokolyai Kristóf Ádám 1.
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Tanár: Szabó Istvánné Nagy Magdolna
26(287)
192.Trittremmel Bálint 1.
Körzeti Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Kollár Balázsné
25(392)
193.Horváth Benjamin 1.
Csobánkai Közösségi Műhely Petőfi Sándor Ált. Isk. és Szakisk.; AMOI
Tanár: Bogya Jolán
25(354)
194.Palkovics Tamás 1.b
Általános Iskola és Napközi Otthonos Óvoda
Tanár: Farkas Aliz
25(341)
195.Tomis Máté 1.
Német Nemzetiségi Általános Iskola Koren István Tagiskola
Tanár: Balázs Zoltánné
25(316)
196.Bakai Petra 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
25(283)
Egyed Márton 1.
Szent Imre Római Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Egyedné Hargitai Ildikó
25(283)
198.Császár Réka Diána 1.a
Gróf Széchenyi István Általános Iskola
Tanár: Kódiás Józsefné
25(272)
Janó Hanna 1.a
Kossuth Lajos Gimnázium Általános Iskolája
Tanár: Mohácsiné Daróczi Marianna
25(272)
200.KÓSA FANNI 1.b
Közös Általános Iskola
Tanár: Skóránné Gulyás Henrietta
24(352)
201.Nagy Barbara 1.
Körzeti Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Kollár Balázsné
24(351)
202.Sarkantyús Fanni 1.c
Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola és Óvoda
Tanár: Varga Tímea
24(341)
203.Fülöp Bence 1.
Gyulai Római Katolikus Gimn., Ált. Iskola, Óvoda és Koll.
Tanár: Vass Annamária
24(305)
204.Major Gábor 1.
Imosoft Kft.
Tanár: Perger Ágnes
24(253)
205.Remenár Csilla 1.
Német Nemzetiségi Általános Iskola Koren István Tagiskola
Tanár: Balázs Zoltánné
24(232)
206.Szalai Krisztián 1.a
Móra Ferenc Általános Iskola
24(231)
207.Gyurcsik Andrea 1.
Algyői Általános Iskola
Tanár: Hegyi Gabriella
23(443)
208.Kiss Julianna 1.a
Tüköry Lajos Általános Iskola, AMI és Egységes Pedagógiai Szakszolg.
Tanár: Kiss Károly
23(255)
209.Bakos Péter 1.
Körzeti Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Kollár Balázsné
23(246)
Foki Gergely 1.
Vaszary János Általános Iskola
Tanár: Kótayné Miller Edit
23(246)
211.Nagy Attila 1.a
Móra Ferenc Általános Iskola
23(227)
212.Makó Kevin 1.e
Kernstok Károly Általános Iskola
Tanár: Feketéné Varga Mária
23(198)
213.Pandur Dóra 1.
Gróf Bethlen István Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Ledniczky Miklósné
22(241)
214.Tóth Martin 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
22(201)
215.Kulcsár Dorottya Csilla 1.a
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tanár: Pintér Lászlóné
21(247)
216.Losonc Levente 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
21(239)
217.Szemerédi Attila 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
21(225)
218.Kecskés Szandra Brenda 1.
Dózsa György Általános Iskola
Tanár: Szántóné Hidvégi Nóra
21(212)
219.Nagy Fanni 1.
Jókai Mór Általános Iskola
Tanár: Jakab Ernőné
21(192)
220.Huszti Péter 1.
Jókai Mór Általános Iskola
Tanár: Jakab Ernőné
20(321)
221.Horváth Dávid 1.
Csobánkai Közösségi Műhely Petőfi Sándor Ált. Isk. és Szakisk.; AMOI
Tanár: Bogya Jolán
20(285)
222.Hurton Benedek 1.a
Petőfi Sándor ÁMK Átalános Iskola
Tanár: Hurton Katalin
20(203)
223.Gulyás Fanni 1.
Trefort Ágoston Ált. Isk. és Óvoda Csabacsüd-Örménykút
Tanár: Borivó Beáta
20(133)
224.Balogh Kitti 1.
Jókai Mór Általános Iskola
Tanár: Jakab Ernőné
19(360)
225.Szanyi Fruzsina 1.
Komlóstetői Általános Iskola
Tanár: Nagyné Ferencz Judit
19(332)
226.Benedek László 1.
Jókai Mór Általános Iskola
Tanár: Jakab Ernőné
19(292)
227.Zsiborás Luca Lulu 1.a
Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola
Tanár: Hároszéki Katinka
19(250)
228.Görbe Vanessza 1.a
Kossuth Lajos Gimnázium Általános Iskolája
Tanár: Mohácsiné Daróczi Marianna
19(162)
229.Bérces Marcell 1.a
SIOK Széchenyi István Általános Iskola
18(390)
230.Kovács Viktória 1.a
Koszta József Általános Iskola
Tanár: Balogh Terézia
18(213)
Lévay Krisóf 1.a
Janikovszky Éva Általános Iskola és Gimn.
18(213)
Sarmasági Csillag Ada 1.e
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Erdei Ildikó
18(213)
233.Barna Viktor 1.a
Koszta József Általános Iskola
Tanár: Balogh Terézia
18(210)
Takács Bálint 1.c
III.ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Aquincum Általános Iskola
Tanár: Scheibli Zsuzsa
18(210)
Török Márton 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
18(210)
236.Molnár Bence 1.b
Algyői Általános Iskola
Tanár: Tóthné Molnár Ágota
18(202)
237.Vaskeba Zsolt Dominik 1.
Gyulai Római Katolikus Gimn., Ált. Iskola, Óvoda és Koll.
Tanár: Vass Annamária
18(199)
238.Molnár Csenge 1.
Általános Iskola
Tanár: Márfai Attiláné
17(208)
239.Papp Evelin 1.a
SIOK Széchenyi István Általános Iskola
17(207)
240.Fejes Zsófia 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
17(206)
241.Pilter Lilla 1.c
Széchenyi István Általános Iskola
Tanár: László Mónika
17(204)
242.Sinkó Péter 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
17(195)
243.Horváth Cintia 1.
Lestár Péter EKÓ Városföldi Tagiskola
Tanár: Dózsai Ilona
17(193)
244.Jászberényi Csilla 1.-
Templomdombi Általános Iskola
Tanár: Czuprák Ottóné
17(189)
245.Kiss Máté Csaba 1.a
Móra Ferenc Általános Iskola
17(180)
Kuti Noémi 1.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
Tanár: Szabóné Bögyös Orsolya
17(180)
Léhner Boglárka 1.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
Tanár: Szabóné Bögyös Orsolya
17(180)
Nyári Melani 1.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
Tanár: Szabóné Bögyös Orsolya
17(180)
249.Bakó Bernadett 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
17(176)
Kálmán Bence 1.a
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
17(176)
251.Bartha Anna 1.
Református Általános Iskola és Gimnázium
Tanár: Dobos B. Józsefné
16(198)
252.Dora Sarolta 1.
Lestár Péter EKÓ Városföldi Tagiskola
Tanár: Dózsai Ilona
16(188)
253.Szoboszlai-Szabó Gábor 1.
Koszta József Általános Iskola
Tanár: Olaszné Vincze Gabriella
16(168)
254.Szili Máté 1.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
Tanár: Szabóné Bögyös Orsolya
16(153)
Weywara Viktor 1.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
Tanár: Szabóné Bögyös Orsolya
16(153)
256.Géri Dávid 1.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Tanár: Szécsényiné Tímár Tímea
16(146)
Kacz Bence Ákos 1.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
Tanár: Szabóné Bögyös Orsolya
16(146)
258.Jakab Richárd 1.
Jókai Mór Általános Iskola
Tanár: Jakab Ernőné
15(223)
259.Hugyák Lilla 1.a
SIOK Széchenyi István Általános Iskola
15(183)
260.Nász István 1.
Kossuth L. Gimn., SZKI, Ált. Isk.- Tomajmonostorai Ált. Isk.
15(153)
261.Andrakovics Márk 1.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Tanár: Karika Krisztina
15(133)
262.Kapornaki Júlia 1.
Vasvár Város Önkormányzata Kardos László Általános Iskola
Tanár: Kovácsné Németh Edit
15(132)
263.Kovács Csaba 1.
Általános Iskola
Tanár: Taditsné Martini Márta
14(278)
264.Varga Julianna Vivien 1.
Jókai Mór Általános Iskola
14(219)
265.Móricz Ákos Jenő 1.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
Tanár: Szabóné Bögyös Orsolya
14(152)
266.Németh Gréta 1.a
Apáczai Csere János Ált. és Középisk, Ami és Kollégium
Tanár: Andikné Smidt Mária
14(125)
267.Lakatos Bence 1.
Jókai Mór Általános Iskola
Tanár: Jakab Ernőné
13(130)
268.Kövér Beatrix 1.a
Móra Ferenc Általános Iskola
13(124)
269.Kovács Máté 1.
Gyulai Római Katolikus Gimn., Ált. Iskola, Óvoda és Koll.
Tanár: Vass Annamária
13(120)
270.Takács Énok 1.c
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Diron Eleonóra
12(147)
271.Orsós Krisztofer 1.
Általános Iskola
Tanár: Taditsné Martini Márta
11(198)
272.Herceg Adrián 1.
Jókai Mór Általános Iskola
Tanár: Jakab Ernőné
11(130)
273.Zsiga Zsófi 1.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
9(288)
274.Keller Kristóf Antal 1.c
III.ker. Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Aquincum Általános Iskola
Tanár: Scheibli Zsuzsanna
9(108)
275.Badó Zsuzsa 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
9(102)
Barcsik Lilla KAtica 1.b
Stromfeld Aurél Általános Iskola
Tanár: anya
9(102)
Bertus Iván 1.
Koszta József Általános Iskola
Tanár: Olaszné Vincze Gabriella
9(102)
Budai Zsanna 1.c
Tüköry Lajos Általános Iskola, AMI és Egységes Pedagógiai Szakszolg.
9(102)
Csányi Milán 1.c
Árpád-házi Szent Erzsébet Középiskola és Óvoda
Tanár: Varga Tímea
9(102)
Debera Fanni 1.e
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Erdei Ildikó
9(102)
Farkas Petra 1.
Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Tanár: Várszegi Marianna
9(102)
Farkasfalvi Mónika 1.
Gyulai Római Katolikus Gimn., Ált. Iskola, Óvoda és Koll.
Tanár: Vass Annamária
9(102)
Katona Daniella Virág 1.
Általános Iskola
9(102)
Molnár Emese 1.
Koszta József Általános Iskola
Tanár: Olaszné Vincze Gabriella
9(102)
Nagy Sára 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
9(102)
Pásztor Máté 1.e
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Erdei Ildikó
9(102)
Sarusi-Kis Lídia 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
9(102)
Skórán Petra Indira 1.1.b
Kertvárosi Általános Iskola
Tanár: Gincsainé Gönczi Etelka
9(102)
Szauter Ábel 1.
Gorsium Általános Iskola
9(102)
Tereba-Kovács Szilvia 1.c
Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és AMI
Tanár: Czikora Istvánné
9(102)
Ványi Csongor 1.a
Karácsony Sándor ÁMK és Ált. Iskola
9(102)
Vascán Violetta 1.
Gyulai Római Katolikus Gimn., Ált. Iskola, Óvoda és Koll.
Tanár: Vass Annamária
9(102)
Veres Balázs 1.
Kalász László ÁMK Izsó Miklós Általános Iskola
Tanár: Varga Mária
9(102)
Vernyik Lilla 1.
Arany János Általános Iskola
Tanár: Kuti Krisztina
9(102)
296.Lédeczi Bence 1.
Gorsium Általános Iskola
8(266)
297.Alexovics Martin 1.
Általános Iskola, Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Tanár: Várszegi Marianna
8(97)
298.Mihálovics Balázs 1.
Általános Iskola
8(95)
299.Sebestyén Kevin 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
8(85)
Sebestyén Martin 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
8(85)
301.Jansik Noémi 1.
Trefort Ágoston Ált. Isk. és Óvoda Csabacsüd-Örménykút
8(75)
Pásztor Panna 1.b
Csengey Gusztáv Általános Iskola
Tanár: Maros Istvánné
8(75)
Sovány Liza 1.
Trefort Ágoston Ált. Isk. és Óvoda Csabacsüd-Örménykút
8(75)
304.Faller Blanka 1.a
Sajószentpéteri Közp. Ált. Isk. Hunyadi Mátyás Tagisk.
Tanár: Kádárné Üveges Tünde
8(68)
Hencz Anna 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
8(68)
Jámbor Dóra 1.
Tégláskerti Általános Iskola
Tanár: Varga Mihályné
8(68)
SCHÁFFER TÍMEA 1.b
Dózsa György Általános Iskola
Tanár: Szántóné Hidvégi Nóra
8(68)
308.Váradi Gergely 1.b
Erkel Ferenc Általános Iskola
7(175)
309.Ács Kristóf 1.
Jókai Mór Általános Iskola
7(126)
310.Molnár Csongor 1.b
Erkel Ferenc Általános Iskola
7(74)
311.Lajos Nikolett 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
7(61)
312.Beke Veronika 1.a
SIOK Széchenyi István Általános Iskola
7(41)
313.Vig Dominik Sándor 1.
Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
5(24)
314.Rózsay Domokos 1.
Terézvárosi Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
Tanár: Rendek Zsuzsanna
4(30)
315.Justin Zenob 1.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
3(22)
316.Giczi Máté 1.a
Vasvár Város Önkormányzata Kardos László Általános Iskola
2(34)
317.Kecskeméti Kristóf 1.
Kalász László ÁMK Izsó Miklós Általános Iskola
Tanár: Varga Mária
0(0)
Kőhler Zsuzsanna 1.e
Újlak Utcai Ált., Német Nemz. és Magyar-Angol Két T. Ny. Isk.
0(0)

A segédpont holtverseny esetén segíti a helyezések eldöntését, amelyet a megoldott feladatok nehézségi szintje alapján számoltunk ki.
A nehézségi szintet egy feladatnál az határozta meg, hogy azt a feladatot hányan oldották meg jól.
Minél többen oldották meg helyesen, annál könnyebbnek bizonyult, így a nehézségi szintje kevesebb, tehát annak a feladatnak a megoldásáért kevesebb segédpont jár.
 Elérhetőségek | Jogi nyilatkozat

Copyright © 2007-2008 Mozaik.