2014. november 27. - Virgil
Belépés
Regisztráció
Elfelejtett név, jelszó

Eredmények
Döntős feladatsorok
Mintafeladatsorok
Versenykiírás
Tudnivalók
Jelentkezés
Kérdezz – felelek!

A 2. forduló következik!
Indul a verseny!
Még lehet nevezni a versenyre!
Versenyfelhívás!
Ingyenes részvételi lehetőség – ÚJ FELTÉTEL!

Mozaik Kiadó
mozaBook
mozaWeb
Határidőnaplók
Iskolai nyomtatvány
Általános iskolás végeredmény
Hely.VersenyzőPont(SP)Döntős p.(SP)
1.Varjú Norbert 6.
Városi Általános Iskola Rákóczi Úti Tagiskolája
Tanár: Gondáné Borzi Anikó
46(3216)
50(171)
2.Dezsényi Dorottya 6.b
Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
Tanár: Salánki Ágnes
48(3573)
50(157)
3.Balogh Lilla 6.
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
47(3516)
50(142)
4.Kaszás Alexandra 6.
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
47(3516)
47(120)
5.Helle Anna Nikoletta 6.
Lippay L.Alsójászsági Óvodai, Isk. és AMI Központ
Tanár: Szöllösi Lászlóné
46(3308)
46(120)
6.Koós Zsófi 5.a
Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tan. Nyelvű Általános Iskola
Tanár: Bíróné Bukszár Éva
47(3284)
45(155)
Kothencz Lívia 6.
Kós Károly Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanár: Varga Krisztina
46(3064)
45(155)
8.Fodor Fruzsina 5.
Városi Általános Iskola Rákóczi Úti Tagiskolája
Tanár: Gondáné Borzi Anikó
47(3284)
45(127)
9.Szabó Erik 6.a
Berzsenyi Dániel Általános Iskola
Tanár: Albrechtné Vajda Györgyi
47(3284)
45(111)
10.Drabancz Ábris Mihály 5.b.
Kodály Zoltán Általános Iskola
48(3573)
45(108)
11.Bali Villő 6.c
Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI
46(3341)
43(114)
12.Egyházi Anna Orsolya 6.a
Németh László Gimnázium
Tanár: Zsoldosné Kovács Lívia
47(3396)
43(109)
13.Kőhegyi Róbert 5.
Tessedik Sámuel Általános Iskola (Felső Tagozat)
Tanár: Pozsonyi Istvánné
46(3107)
43(102)
14.Kovács Balázs 6.
Általános Iskola és Óvoda
Tanár: SZILÁGYI BEATRIX
47(3284)
42(93)
15.Czifra Zoltán 6.a
Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola
Tanár: Erni Gabriella
46(3192)
41(133)
16.Andrónyi Tamás 6.a
Halimba, Nyirád, Szőc Intézményfenntartó Társulás Ált. Isk. és Óvoda.
47(3284)
41(105)
17.Pauló Zoltán 6.b
Petőfi Utcai Általános Iskola
Tanár: Pál Tamásné Lázár Ildikó
46(3341)
41(89)
18.Babák Botond 5.a
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Abonyi Éva
47(3470)
40(165)
19.Kucsma Levente István 6.b
EKF Gyakorló Általános Iskola
46(3227)
40(119)
20.Kovács András 5.
Tolnay Lajos Általános Iskola
Tanár: Kiss Lászlóné
46(3150)
40(102)
21.Gamper Johanna 5.
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
47(3516)
40(75)
22.Kondorosy Blanka 5.b
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
47(3439)
39(53)
23.Krizsán Szilárd 6.
Csa.-Ge.-Pu. Kist. Ált. Isk. és Ó. Gerendási Tagint.
Tanár: Horváthné Mile Erika
48(3573)
36(82)
24.Sallai Krisztina 5.
Mezőkovácsházi Csanád Vezér Ált. Isk. és Alapfokú Műv. okt. Intézmény
Tanár: Csizmadia Erika
47(3284)
36(53)
25.Botyánszki Csaba 5.
Csa.-Ge.-Pu. Kist. Ált. Isk. és Ó. Gerendási Tagint.
Tanár: Horváthné Mile Erika
47(3544)
35(102)
26.Moukli Dániel 5.
Városi Általános Iskola Rákóczi Úti Tagiskolája
Tanár: Gondáné Borzi Anikó
47(3284)
35(72)
27.Vancsai Lilla 6.
Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Kovácsné Sándor Éva
46(3201)
35(60)
28.Helbert Bence 5.b
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
46(3296)
35(53)
29.Simon Dávid 6.a
Jerney János Általános Iskola
Tanár: Bodóné Csendes Lilla
48(3573)
33(66)
30.Pásztor Zsófia 6.
Arany J. Á. I. Szabó Lőrinc Tagint.
Tanár: DrabancznéKovács Judit
46(3341)
33(63)
31.Rádai Liliána 5.b
Gregor József Általános Iskola
Tanár: K. Szabó Ágnes
46(3293)
32(94)
32.Hunyadvári Dóra 6.a
Bányai Julia Ált. Isk. és AMI
Tanár: Hunyadvári Tiborné
47(3353)
32(38)
33.Rácz Dávid 6.a
Fontos Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
48(3573)
32(32)
34.Kucsma Luca Zsuzsanna 4.
EKF Gyakorló Általános Iskola
46(3227)
31(100)
35.Dóka Bence 5.
ÁMK Általános Iskola
Tanár: Kenéz Éva
46(3456)
31(67)
36.Pesti Donát 5.b
Ciszterci Szent István Gimnázium
47(3284)
31(39)
37.Erdei Zsanett 5.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
48(3573)
31(32)
Kéri Balázs 5.
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
47(3516)
31(32)
39.Ősi Eszter Aliz 5.a
Árpád Fejedelem Általános Iskola
Tanár: Halágyiné Mátrai Zsuzsanna
48(3573)
29(77)
40.Sári Krisztián 6.d
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
47(3454)
29(64)
41.Domján Anikó 6.
Városi Általános Iskola Rákóczi Úti Tagiskolája
Tanár: Gondáné Borzi Anikó
47(3284)
29(39)
42.Csatlós Petra 5.a
József Attila Általános Iskola és Alapfokú Müvészetoktatási Intézmény
47(3513)
29(31)
43.Farkas György 5.
ÁMK Édes Gergely Tagiskolája
Tanár: Tomkainé Kazár Éva
46(3207)
28(126)
44.Nagy Fatime 5.
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
46(3431)
27(60)
45.Kovács András Bence 5.
Arany János Általános Iskola
46(3216)
27(26)
46.Nagy Petra II. 5.a
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
47(3439)
26(17)
47.Rapavi Rebeka 5.a
Szűts József Általános Iskola
48(3573)
26(11)
48.Lábas László 5.a
Fontos Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanár: Nagy Éva
46(3227)
25(63)
49.Szaszkó István Levente 5.b
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
46(3250)
25(37)
50.Doholúczki Hanna 6.
Gábor D. Óvoda, Ált. Isk., Szám. és Inf. SZKI és Szakk. Int.
Tanár: Bancsics Ferencné
46(3224)
25(32)
51.Tokics Réka 5.
Általános Iskola és Óvoda
Tanár: SZILÁGYI BEATRIX
46(3227)
24(75)
52.Nagy Andrea 6.
Budai Városkapu Iskola
Tanár: Kocsisné Nagy Margit
47(3284)
24(39)
53.Nánai-Szűcs Dóra 4.b
Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
46(3350)
23(67)
54.Kis Zoltán 5.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Bozainé Szeip Krisztina
47(3471)
22(45)
55.Cséby Hanna 6.
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
46(3382)
21(17)
56.Ulveczki Magdolna 5.
Kisújszállási Református Általános Iskola
Tanár: Viczián Nikoletta
46(3395)
20(76)
Tóth Vivien 4.
Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Kovácsné Sándor Éva
46(3232)
20(76)
58.Maszlavér Diána 4.
Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Kovácsné Sándor Éva
47(3284)
20(72)
59.Holló Áron 5.
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Kálló Anikó
48(3573)
20(30)
60.Erdei Boglárka 5.b
Polgármesteri Hivatal Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
47(3284)
20(22)
61.Paraszt Attila 5.b
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Abonyi Éva
47(3478)
17(61)
62.Héjja Ildikó 5.
Szlovák Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Tanár: Pataki Aliz
46(3199)
17(54)
63.Fáczán Krisztián 6.b
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Abonyi Éva
47(3444)
17(44)
64.Új Berta 5.b
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Abonyi Éva
46(3150)
17(9)
65.Temesi Gábor 6.
Budai Városkapu Iskola
Tanár: Kocsisné Nagy Margit
46(3181)
16(10)
66.Csepeli Adrienn 5.
Általános Iskola és Óvoda
Tanár: SZILÁGYI BEATRIX
47(3284)
15(92)
67.Farkas Gyula 5.
ÁMK Édes Gergely Tagiskolája
Tanár: Tomkainé Kazár Éva
46(3216)
14(34)
68.Németh Dániel 5.
Ladi János Általános Iskola
Tanár: Árvai Ilona
46(3313)
13(2)
69.Simon Mirjam 5.
Ladi János Általános Iskola
Tanár: Árvai Ilona
46(3313)
12(49)
70.Nagy Rebeka 5.
Kisújszállási Református Általános Iskola
Tanár: Viczián Nikoletta
46(3389)
10(17)
71.Fekete Panna 6.b
PTE Deák Ferenc Gyakorló Általános Iskola és Gimn.
Tanár: Kühn Edit
48(3573)
0(0)
Jánosi Dávid 5.b
Damjanich János Általános Iskola és Óvoda
48(3573)
0(0)
Lovas Réka 5.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
48(3573)
0(0)
Nagy Babett 6.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
48(3573)
0(0)
Szládovics Levente 5.
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
47(3516)
0(0)
Majoros Anett 6.e
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
47(3485)
0(0)
Szőnyi Sára 6.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
47(3485)
0(0)
Kolláth István 5.b
Intézményszolgálat II. Rákóczi F. Ált. Isk.
Tanár: Liptákné Dancsó Kovács Éva
47(3439)
0(0)
Hegyi Boglárka 6.
Sárvári Gárdonyi Géza Általános Iskola
Tanár: Fekete Pálné
47(3396)
0(0)
Nagy Balázs 6.
Kodály Zoltán Általános Iskola
47(3396)
0(0)
Kollár Levente 5.b
Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Farkasné Plántek Éva
47(3353)
0(0)
Gulácsi Nikolett 5.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
46(3473)
0(0)
Bencze Dina 5.b
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Ált. Iskola és Gimnázium
Tanár: Stahorszki Krisztina
46(3389)
0(0)
Szabó Bence 4.a
Zelk Zoltán Ált. és Német Két Tan. Ny. Iskola
46(3365)
0(0)
Rózsa Patrícia 4.
Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Kovácsné Sándor Éva
46(3232)
0(0)
Varga Dominika Kincső 6.d
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Fehér Márta
46(3228)
0(0)
Szabó Balázs 5.a
Csolnok és K. K. Ált. Isk. Sárisápi Általános Iskolája
Tanár: Vargáné Urbanics Mária
46(3216)
0(0)
Cserpes Dominik 5.b
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Tarsoly Rita
46(3196)
0(0)
Veres-Ravai Ákos 5.a
Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Nagy Gabriella
46(3189)
0(0)
Gyöngyi Szabolcs 6.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Tanár: Tiszlaviczné Kiss Magdolna
46(3188)
0(0)
Kormány Szilárd 6.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Tanár: Tiszlaviczné Kiss Magdolna
46(3188)
0(0)
Puhl Katalin 6.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Tanár: Tiszlaviczné Kiss Magdolna
46(3188)
0(0)
Vígh Marcell 6.a
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Tanár: Tiszlaviczné Kiss Magdolna
46(3188)
0(0)
94.Sajtos Ibolya 5.a
Némann Valéria Általános Iskola
Tanár: Gera Gyöngyi
45(3380)
95.Varga Vivien 5.b
Sajószentpéteri Közp. Ált. Isk. Hunyadi Mátyás Tagisk.
Tanár: Helgertné Sipos Szabina
45(3376)
96.Kiss Annabella 6.
Algyői Általános Iskola
Tanár: Hegyi Gabriella
45(3356)
97.Kanczler Julianna 5.5. b
Dózsa György Általános Iskola
Tanár: Szélesy Esztella
45(3285)
98.Várhalmi Miklós 6.
Szent László ÁMK Általános Iskola Gimnázium és Szakközépiskola
Tanár: Borosné Pintér Brigitta
45(3280)
99.Gyenes Zsófia 5.
Kunráth Sándor Általános Iskola, Óvoda és AMI
Tanár: Kovács Gáborné
45(3247)
100.Hidvégi Levente 5.b
Városi Int. Kp. Ált. Isk. Int.- Teleki Blanka Ált. Isk.
Tanár: Bocsiné Bálint Ágnes
45(3181)
101.Harangozó Gréta 5.a
Széchenyi István Általános Iskola
45(3157)
102.Ruszó Julianna 5.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
Tanár: Duszin Gyöngyi
45(3155)
103.Milei Fanni 5.a
SIOK Széchenyi István Általános Iskola
45(3154)
104.Kiss Szabina 6.
ÁMK Édes Gergely Tagiskolája
Tanár: Tomkainé Kazár Éva
45(3139)
105.Petruska Máté 6.
Gábor D. Óvoda, Ált. Isk., Szám. és Inf. SZKI és Szakk. Int.
Tanár: Bancsics Ferencné
45(3129)
106.Tiszlavicz Mátyás 6.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
Tanár: Tiszlaviczné Kiss Magdolna
45(3128)
107.Kovács Laura 6.d
Debreceni Egyetem Kossuth L. Gyakorló Általános Iskolája
Tanár: Szíkiné Lovászi Barbara
45(3127)
108.Kovács Áron 4.a
Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola
45(3121)
109.Zsolnai Boglárka 5.
Hernád-Pusztavacs K. F. Ált. Isk.
Tanár: Mischlné Strupka Anikó
45(3113)
110.Kiszely Dominika 6.
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola
Tanár: Fasoláné Mucz Irén
45(3109)
111.Ádám Szilárd 5.
Aba Sámuel Általános Iskola
Tanár: Kiss Tiborné
45(3106)
Szücs Evelin 6.
Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Kovácsné Sándor Éva
45(3106)
113.Gerjeni Jázmin 6.a
Dusnok-Fajsz Társult ÁMK
Tanár: Hodovánné Billibók Tünde
45(3104)
114.Könyves Mirtill 6.b
Mezőkovácsházi Csanád Vezér Ált. Isk. és Alapfokú Műv. okt. Intézmény
Tanár: Csizmadia Erika
45(3082)
115.Új Sára 5.b
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Abonyi Éva
45(3062)
116.Matolcsi Edit 6.
Arany J. Á. I. Szabó Lőrinc Tagint.
Tanár: Drabanczné Kovács Judit
45(3059)
117.Komora Berill Fanni 6.b
Csolnok és K. K. Ált. Isk. Sárisápi Általános Iskolája
Tanár: Vargáné Urbanics Mária
45(3055)
118.Szivós Győző Gergely 6.b
Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Tanár: Szivós Győző Gergely
45(3052)
119.Maczkó László 5.b
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Tanár: Feketéné Tolmácsi Andrea
45(3030)
120.Geissler András 4.b
Reménység Ökumenikus Keresztény Iskola
Tanár: Molnár Erzsébet
45(2973)
121.Csertán Tamás 6.
Zákány, Zákányfalu és Őrtilos Önk. Körzeti. Ált. Isk.
Tanár: Böndicz János
45(2930)
122.Baldóczi Kristóf 6.a
Karinthy Frigyes ÁMK Általános Iskola
Tanár: Sánta Ágnes
45(2887)
123.Bíró Petra 6.
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
44(3302)
124.Táborosi Regina 5.a
Petőfi Sándor Általános Iskola
Tanár: Turcsányiné Dancza Jusztina
44(3291)
125.Ladányi Judit 5.
Kisújszállási Református Általános Iskola
Tanár: Viczián Nikoletta
44(3284)
126.Galcsik Gréta 5.z
Belvárosi Általános Iskola (Bercsényi Tagiskola)
Tanár: Kovács Anita
44(3149)
127.Szabó Péter Levente 5.
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
Tanár: Szabó Istvánné Nagy Magdolna
44(3145)
128.Barnicskó László 6.a
Kodály Zoltán Általános Iskola
44(3113)
129.Benkő Cintia 6.b
Algyői Általános Iskola
Tanár: Hegyi Gabriella
44(3109)
130.Mári László Levente 5.a
Kossuth Lajos Magyar-Angol Két Tan. Nyelvű Általános Iskola
Tanár: Bíróné Bukszár Éva
44(3099)
131.Zombor Anett 6.
ÁMK Édes Gergely Tagiskolája
Tanár: Tomkainé Kazár Éva
44(3095)
132.Pécsy Szabolcs 6.a
Dusnok-Fajsz Társult ÁMK
Tanár: Hodovánné Billibók Tünde
44(3073)
133.Burka Kinga 5.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
Tanár: Duszin Gyöngyi
44(3072)
Vadász Emma Magdolna 5.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
Tanár: Duszin Gyöngyi
44(3072)
135.Varsányi Zsófi 5.a
EJTF Gyakorló Általános Iskolája
Tanár: Éber Előd
44(3030)
136.Veres Ágost 6.
Révfülöp Nagyközség Önk. Általános Iskola
Tanár: Veres Áron
44(2996)
137.Bártfai Bernadett 5.
Tessedik Sámuel Általános Iskola (Felső Tagozat)
Tanár: Pozsonyi Istvánné
44(2982)
138.Csuhai Éva 6.a
Kálváriaparti Általános Iskola
Tanár: Pásztor Judit
44(2972)
139.Lapos Gábor 6.d
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
44(2951)
140.Balotai Barbara 6.a
József Attila ÁMK Általános Iskolája
Tanár: Bihari Katalin
44(2940)
141.Szeszták Arián 6.a
Kálváriaparti Általános Iskola
Tanár: Pásztor Judit
44(2929)
142.Czunyi Viktória 6.b
Kőkúti Általános Iskola
Tanár: Lengyelné Hohl Márta
44(2919)
143.Elek Ádám 5.a
BP XXI. k. Csepel Önk. Jedlik Ányos Gimnázium
Tanár: Lakner Zsuzsa
44(2901)
144.Czuczor Andor Vászoly 6.-
Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és AMI
Tanár: Kiss Marianna
44(2840)
145.Rácz Erika 5.b
Arany János Általános Iskola
Tanár: Csatáriné Kovács Mária
44(2810)
146.Virág Ádám 5.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
43(3306)
147.Dúró Barbara 5.
Weöres Sándor Általános Iskola és AMI Pusztamérgesi Tagintézmény
Tanár: Balla Zsolt
43(3078)
148.Nagy Vivien 6.b
Deák Ferenc Általános Iskola
Tanár: Turós Ildikó
43(3057)
149.Burka Zsuzsanna 5.
Hunyadi Mátyás Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
Tanár: Duszin Gyöngyi
43(3035)
150.Némethi Ágnes 5.b
Batthyány Kázmér Gimnázium és Kollégium
43(3033)
151.Hodován Szabolcs 6.a
Dusnok-Fajsz Társult ÁMK
Tanár: Hodovánné Billibók Tünde
43(3016)
152.Nagy Salamon 5.b
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Nagy Melinda
43(2997)
153.Zombor Krisztina 6.
ÁMK Édes Gergely Tagiskolája
Tanár: Tomkainé Kazár Éva
43(2992)
154.Kajos Nikolett 6.b
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Intézmény
Tanár: Szabó Adrienn
43(2990)
155.Jakus Lilla 5.b
Madách Imre Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
43(2979)
156.Pluhár Máté 6.
Gábor D. Óvoda, Ált. Isk., Szám. és Inf. SZKI és Szakk. Int.
Tanár: Bancsics Ferencné
43(2977)
157.Udvardi Péter 5.a
Zuglói GESZ Hunyadi János Általános Iskola
Tanár: Jakab Ágnes
43(2972)
158.Lipták Kevin 5.
Szlovák Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Tanár: Pataki Aliz
43(2938)
159.Jámbor Miklós 6.a
Bocskai István Általános Iskola
Tanár: Vargáné Jámbor Ildikó
43(2933)
160.Takács Rebeka 6.c
Kazinczy Ferenc Ált. Isk. és AMI
Tanár: Kiss Gyula Tibor
43(2897)
161.Beinschródt Tibor 5.a
Tüköry Lajos Általános Iskola, AMI és Egységes Pedagógiai Szakszolg.
43(2887)
162.Tobak Réka 6.b
Dózsa György Általános Iskola
Tanár: Szélesy Esztella
43(2865)
163.Papp Krisztián 5.b
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Tarsoly Rita
43(2768)
164.Lukács Cintia 5.
Tolnay Lajos Általános Iskola
Tanár: Kiss Lászlóné
43(2613)
165.Horváth Georgina 5.a
Némann Valéria Általános Iskola
Tanár: Gera Gyöngyi
42(3247)
166.Nagy Fanni 5.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
42(3200)
167.Kármán Krisztina 5.
Intézményszolgálat Szandaszőlősi Általános Iskola
Tanár: Széles Imréné
42(3156)
168.Szabó Bettina 5.a
Némann Valéria Általános Iskola
Tanár: Gera Gyöngyi
42(3061)
169.Jordán János 6.b
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Abonyi Éva
42(3030)
170.Gondola Nikoletta 6.
ÁMK Édes Gergely Tagiskolája
Tanár: Tomkainé Kazár Éva
42(2963)
171.Erdmann Kata 5.a
Csokonai Vitéz Mihály 12 Évfolyamos Gimnázium
42(2930)
172.Nagy Gréta 6.
Bocskai I. Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth L. Ált. Iskolája és AMI-ja
Tanár: Virágos Lajosné
42(2924)
173.Bábel Kristóf 5.a
Táncsics Mihály Gimnázium, Szakközépiskola és Koll.
Tanár: Bábelné DR. Hideghéti Margit
42(2900)
174.Sallai Kinga 6.
Lippay L.Alsójászsági Óvodai, Isk. és AMI Központ
Tanár: Tugyi Róbertné
42(2832)
175.Hegedüs Éva 4.a
Gróf Bethlen István Általános Iskola és Óvoda
42(2820)
176.Balogh Ákos 6.
Arany J. Á. I. Szabó Lőrinc Tagint.
Tanár: DrabancznéKovács Judit
42(2601)
177.Havrán Vivien 5.a
Némann Valéria Általános Iskola
Tanár: Gera Gyöngyi
41(3006)
178.Rostás Szabina 6.b
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Abonyi Éva
41(2993)
179.Barna Ferenc 6.
ÁMK Édes Gergely Tagiskolája
Tanár: Kovácsné Izsvák Tímea
41(2964)
180.Janecskó Liliána 5.a
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Abonyi Éva
41(2962)
181.Somodi István 5.a
Némann Valéria Általános Iskola
Tanár: Gera Gyöngyi
41(2894)
182.Németh Ádám 6.
Hatos Ferenc Általános Iskola és AMI
41(2855)
183.Bleier Dávid 6.
Miroslav Krleza Általános Iskola, Gimnázium és Diákotth.
Tanár: Belájszki Náda
41(2798)
184.Antal Gergely 5.
Városi Int. Kp. Ált. Isk. Int.- Teleki Blanka Ált. Isk.
Tanár: Bocsiné Bálint Ágnes
41(2749)
185.Sebők Axel Martin 5.a
Kálváriaparti Általános Iskola
Tanár: Lőrinczné Majoros Magdolna
41(2721)
186.Motyovszki Sára 4.a
Tessedik Sámuel Általános Iskola (Felső Tagozat)
Tanár: Pozsonyi Istvánné
41(2697)
187.Kiss Krisztina 6.c
Kazinczy Ferenc Ált. Isk. és AMI
Tanár: Kiss Gyula Tibor
41(2657)
188.Ambrózi Boglárka 6.b
KITT Kubinyi Ágoston Általános Iskola
Tanár: Gubuczné Bori Zsuzsanna
41(2545)
189.Molnár Vivien 5.
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola
Tanár: Fasoláné Mucz Irén
41(2514)
190.BÉNYI DORINA 5.c
Petőfi S. ÁMK. Szvetnik Joachim Általános Iskolai Tagintézménye
Tanár: WEISNÉ PUSKÁS ÁGNES
41(2486)
191.Sóki Korinna 6.a
Mezőkovácsházi Csanád Vezér Ált. Isk. és Alapfokú Műv. okt. Intézmény
Tanár: Csizmadia Erika
41(2477)
192.Gergulics Regina 5.a
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Abonyi Éva
40(3008)
Török Regina 5.a
Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola
Tanár: Erni Gabriella
40(3008)
194.Szilágyi Zsuzsanna 6.
Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
Tanár: Hajnal Zsuzsanna
40(2977)
195.Kun Antal 5.a
Némann Valéria Általános Iskola
Tanár: Gera Gyöngyi
40(2913)
196.Szilágyi Eszter 5.
Tolnay Lajos Általános Iskola
40(2731)
197.Balázs Luca 5.
Barcsay Jenő Általános Iskola
Tanár: Sőrés Marianna
40(2725)
198.Radics Patrik 6.a
Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Farkasné Plántek Éva
40(2611)
199.Nagy Zoltán 5.a
Nyírlugosi Általános Iskola
Tanár: Ringer Katalin
40(2606)
200.Péntek Kitti 6.a
Bocskai István Általános Iskola
Tanár: Vargáné Jámbor Ildikó
40(2573)
201.Györgyi Enikő 5.a
Némann Valéria Általános Iskola
Tanár: Gera Gyöngyi
39(2825)
202.Sperling Gáspár 5.
Nev. és Okt. Int. Társ. Tiszakürt Általános Iskola
39(2792)
203.Rezes Dániel 5.
Intézményszolgálat Szandaszőlősi Általános Iskola
Tanár: Széles Imréné
39(2745)
204.Horváth Hanna 6.
Általános Iskola és Óvoda
Tanár: SZILÁGYI BEATRIX
39(2684)
Ludányi Zita 6.a
Kálváriaparti Általános Iskola
Tanár: Pásztor Judit
39(2684)
206.Petrás Ármin 6.
Tarczy Lajos Általános Iskola
39(2600)
207.Németh Márk 6.a
Kálváriaparti Általános Iskola
Tanár: Pásztor Judit
39(2548)
208.Toma Franciska 6.b
Kodály Zoltán Általános Iskola
39(2541)
209.Tóth Barbara 6.t
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Csőke Judit
39(2475)
210.Rácz Andrea 6.a
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium és Ált. Isk.
Tanár: Polaneczki Ottó
38(3007)
211.Ernhardt Nóra 5.a
Széchenyi István Általános Iskola
38(2681)
212.Sipos Andrea 6.a
Dusnok-Fajsz Társult ÁMK
Tanár: Hodovánné Billibók Tünde
38(2653)
213.Czepán Benjamin 6.
Kunmadarasi Református Általános Iskola
Tanár: Nagy Angéla
38(2616)
214.Salamon Bernadett 6.b
Pais Dezső Általános Iskola
Tanár: Tóth Ildikó
38(2592)
215.Sági Benedek 5.a
Ciszterci Szent István Gimnázium
Tanár: Rideg Gabriella
38(2585)
216.Farkas Barabás Demeter 6.
Kálmán L. Óvoda, Ált. Isk. és ÁMK Ménteleki Isk.
Tanár: Králikné Kudrom Rita
38(2432)
217.Palkó Bálint 6.
I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola
Tanár: Horváth Henriett
38(2403)
218.Porkoláb Gábor László 5.b
ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskolája
38(2306)
219.Aigner Lucia 6.
Kalász Suli Általános Iskola
Tanár: Balla Anikó
38(2259)
220.Béres Krisztián 5.
ÁMK Általános Iskola
Tanár: Guziné Kovács Anna
38(2165)
221.Böndicz Mariann 6.
Zákány, Zákányfalu és Őrtilos Önk. Körzeti. Ált. Isk.
Tanár: Böndicz János
37(2454)
222.Sári Virág 5.
Városi Int. Kp. Ált. Isk. Int.- Teleki Blanka Ált. Isk.
Tanár: Bocsiné Bálint Ágnes
37(2385)
223.Danizs Mihály 5.
Kálmán L. Óvoda, Ált. Isk. és ÁMK Ménteleki Isk.
Tanár: Králikné Kudrom Rita
37(2375)
224.Balázs Katalin Éva 5.a
Újlaki Általános Iskola
Tanár: Kenéz Márta
37(2302)
225.Bonyai Zsolt 5.
Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Telegdi Lászlóné
37(2252)
226.Koós Nikolett 5.
Blaskovits Oszkár Általános Iskola
Tanár: Bencsikné Vascsák Mária
37(2239)
227.Futó Péter 5.
Kiscsávolyi ÁMK Általános Iskola
37(2150)
228.Esztári Eszter 6.b
Pais Dezső Általános Iskola
Tanár: Tóth Ildikó
37(2110)
229.Vida Szűcs István 6.b
Karolina Óvoda,Általános Iskola és Gimnázium
36(3001)
230.Ónodi Dorina 4.c
Árpád Fejedelem Ált. Isk., Óvoda és AMI és Egys. Ped. Szaksz.
36(2934)
231.Végh Márta 6.6.c
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
36(2553)
232.Maróti Gabriella 6.b
Fontos Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanár: Ótott Zsolt
36(2383)
233.Nárai Márió 6.
Dózsa György Általános Iskola
Tanár: Szélesy Esztella
36(2363)
234.Babinszki Ivett 5.
Kálmán L. Óvoda, Ált. Isk. és ÁMK Ménteleki Isk.
Tanár: Králikné Kudrom Rita
36(2351)
235.Béla Rebeka 6.
Szent Imre Általános Iskola
Tanár: Komjáti Anita
36(2310)
236.Medvegy Milán 6.
Kálmán L. Óvoda, Ált. Isk. és ÁMK Ménteleki Isk.
Tanár: Králikné Kudrom Rita
36(2281)
237.FEKETE MÁTÉ 4.b
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Tanár: Fekete Csabáné
35(2933)
238.Bódi Enikő 5.a
Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola
Tanár: Erni Gabriella
35(2839)
Tósoki Koppány 5.a
Reménység Ökumenikus Keresztény Iskola
Tanár: Molnár Erzsébet
35(2839)
240.Simon Péter 5.
Kiss Ferenc Általános Iskola
35(2831)
241.Vörösmarty Márk 6.
Corvina Ó. és Ált. Isk. Mathiász János Ált. Isk.
35(2800)
242.Dákai Szabina 4.
Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Kovácsné Sándor Éva
35(2712)
243.Kós Katalin 6.a
Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Farkasné Plántek Éva
35(2645)
Szabó Dorka 5.b
Kodály Zoltán Általános Iskola
Tanár: Szabóné Plank Valéria
35(2645)
245.Nagy Virág 6.a
Kálváriaparti Általános Iskola
Tanár: Pásztor Judit
35(2608)
246.Erdélyi Eszter 5.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Bozainé Szeip Krisztina
35(2343)
247.SZÉCSÉNYI MÁTÉ 6.b
Mindszenti Általános Iskola
35(2275)
248.Barta Adrienn 4.a
Reménység Ökumenikus Keresztény Iskola
Tanár: Molnár Erzsébet
35(2236)
249.Hunyadi Ágnes 5.e
Vaszary János Általános Iskola
Tanár: Rabi Ildikó
35(2201)
250.Lovas Edina 6.e
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Erdei Ildikó
35(2139)
251.Balázs Péter 6.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Tanár: Karsai Gyöngyi
35(2068)
252.Farkas Márta 5.
Kisújszállási Református Általános Iskola
Tanár: Viczián Nikoletta
34(2913)
253.Guricza Dóra 5.
Ladi János Általános Iskola
Tanár: Árvai Ilona
34(2741)
254.Illés Éva 5.
ÁMK Édes Gergely Tagiskolája
Tanár: Tomkainé Kazár Éva
34(2644)
255.Konecsni Kristóf 5.c
Mátyás Király Általános Iskola
34(2641)
256.Kovács Anikó 6.
Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Kovácsné Sándor Éva
34(2629)
257.Nádudvari Tímea 5.
Bethlen Gábor Ált. Isk., Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
34(2287)
258.Tóth Gergő 5.
ÁMK Édes Gergely Tagiskolája
Tanár: Tomkainé Kazár Éva
34(2278)
259.Torbik Dominika 5.a
Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola
Tanár: Erni Gabriella
34(2258)
260.Kovács Noémi 5.
Kisújszállási Református Általános Iskola
Tanár: Viczián Nikoletta
34(2243)
261.Festő Blanka 5.
Mezőkovácsházi Csanád Vezér Ált. Isk. és Alapfokú Műv. okt. Intézmény
Tanár: Csizmadia Erika
34(2226)
262.Palásti Lia Dana 6.
Általános Iskola
Tanár: Gulyás Gyula
34(2219)
263.Baróti Szilárd 6.
Zákány, Zákányfalu és Őrtilos Önk. Körzeti. Ált. Isk.
Tanár: Böndicz János
34(2202)
264.Mezei Péter 6.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tanár: Dr. Perényiné Vitányi Éva
34(2151)
265.Sári Tamás 6.b
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
Tanár: Selmeci Rita
34(1920)
266.Harangozó Róbert 6.b
Pais Dezső Általános Iskola
Tanár: Tóth Ildikó
34(1847)
267.Misku Péter 6.
Algyői Általános Iskola
Tanár: Hegyi Gabriella
33(2717)
268.Barna Zsolt 6.
ÁMK Édes Gergely Tagiskolája
Tanár: Tomkainé Kazár Éva
33(2600)
269.Kovács Gábor 6.b
Tüköry Lajos Általános Iskola, AMI és Egységes Pedagógiai Szakszolg.
Tanár: Kiss Károly
33(2559)
270.Németh Dániel 5.
Halimba, Nyirád, Szőc Intézményfenntartó Társulás Ált. Isk. és Óvoda.
33(2514)
271.Rochy Júlia 5.a
Reménység Ökumenikus Keresztény Iskola
Tanár: Molnár Erzsébet
33(2447)
272.Fekete Fanni 5.
Mezőkovácsházi Csanád Vezér Ált. Isk. és Alapfokú Műv. okt. Intézmény
Tanár: Csizmadia Erika
33(2138)
273.Horváth Luca Sára 6.b
VIK Ált. Isk. Intézményegysége Dormándi Ált. Isk.
Tanár: Lovászné Szűcs Mária
33(2132)
274.Melis Dávid 6.c
Kazinczy Ferenc Ált. Isk. és AMI
Tanár: Kiss Gyula Tibor
33(1956)
275.Rózsás Gyöngyi 5.a
Gárdonyi Géza Általános Iskola
33(1949)
276.Asztalán Gábor 5.b
Bocskai I. Ált. Isk. és AMI Sárándi Kossuth L. Ált. Iskolája és AMI-ja
Tanár: Varga Anna
32(2490)
277.Csontos Levente 5.-
Ilosvai Selymes Péter Általános Iskola és AMI
Tanár: Czuczor Tamásné
32(2330)
278.Fehér Dorottya 5.a
Megyervárosi Óvoda, Ált. Isk., és Gimn. Anikó Utacai Ált. Iskolája
32(2243)
279.Papp Ágota 6.b
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
32(2174)
280.Varga Éva 6.
Bocskai István Általános Iskola
Tanár: Csiszár Anikó
32(2005)
281.Tényi Dorottya 4.a
Zuglói GESZ - Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
32(1944)
282.Ronyecz Nikolett 5.
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola
Tanár: Fasoláné Mucz Irén
32(1893)
Szilágy Melinda 5.
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola
Tanár: Fasoláné Mucz Irén
32(1893)
284.Fekete Dávid 5.b
Gárdonyi Géza Általános Iskola
Tanár: Gömbicz Nándorné
32(1754)
285.Zsíros Nikolett 5.b
Sajószentpéteri Közp. Ált. Isk. Hunyadi Mátyás Tagisk.
Tanár: Helgertné Sipos Szabina
31(2462)
286.Rácz Dorottya 6.a
Magyary Károly Általános Iskola és Zeneiskola
Tanár: Kincses Judit
31(2442)
287.Hajdú Csaba 5.a
Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola
Tanár: Koman Bernadett
31(2430)
288.Horváth Petra 5.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
Tanár: Siposné Takács Tünde
31(2420)
289.Farkas Dávid 5.
ÁMK Édes Gergely Tagiskolája
Tanár: Tomkainé Kazár Éva
31(2107)
290.LISKA TAMÁS 4.c
Fazekas Mihály Általános Iskola
31(2092)
291.Simon Gréta 4.b
Csányi-Zrínyi Általános Iskola
31(2091)
292.Tarr Evelin 6.b
Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Nagy Gabriella
31(2071)
293.Péter Bálint 6.a
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
31(2037)
294.Kiss Ágnes 5.b
Arany János Általános Iskola
Tanár: Csatáriné Kovács Mária
31(1689)
295.Andrelli Nikolett 6.b
Pais Dezső Általános Iskola
Tanár: Tóth Ildikó
31(1544)
296.Rácz Péter 5.
Kisújszállási Református Általános Iskola
Tanár: Viczián Nikoletta
30(2330)
297.Ludman Sándor 5.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
30(2302)
298.Nyári Anita 5.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
Tanár: Siposné Takács Tünde
30(2291)
299.Varga Imre 5.a
Thököly Imre Kéttannyelvű Általános Iskola
Tanár: Koman Bernadett
30(2201)
300.Ráckövi Gellért 6.
Kálmán L. Óvoda, Ált. Isk. és ÁMK Ménteleki Isk.
Tanár: Králikné Kudrom Rita
30(2132)
301.Gaál Gergő 6.a
Németh Kálmán Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanár: Forgács Sándorné
30(1941)
302.Molnár Krisztián 6.
Algyői Általános Iskola
Tanár: Hegyi Gabriella
30(1937)
303.Pintér Brigitta 6.
Radnóti Miklós Általános Iskola
30(1893)
304.DOMOKOS SÁNDOR 6.
Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Nagy Gabriella
30(1866)
305.Farkas Szabina 6.
ÁMK Édes Gergely Tagiskolája
Tanár: Tomkainé Kazár Éva
30(1811)
306.Beke Hunor 6.
Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
Tanár: Beke Dénes
30(1706)
307.Csikós Márk 6.
Zákány, Zákányfalu és Őrtilos Önk. Körzeti. Ált. Isk.
Tanár: Böndicz János
30(1647)
308.Sinóros Szabó Márk 5.a
Némann Valéria Általános Iskola
Tanár: Gera Gyöngyi
29(2304)
309.Németh Petra 4.c
Zuglói GESZ - Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
Tanár: Paschekné Borbély Mónika
29(2034)
310.Surman Bálint 6.a
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Intézmény
Tanár: Szabó Adrienn
29(2033)
311.Juhász Péter 6.
Csongrádi Oktatási Központ Batsányi János Gimnázium és Szakközépiskola
Tanár: Tari Tamás
29(1935)
312.Mester Balázs 5.
Vilcsek Gyula Ált.Isk. és Kis Morgó Óvoda Közös Igazgatású Közokt.Int.
29(1934)
313.Gergelics József 6.
Zákány, Zákányfalu és Őrtilos Önk. Körzeti. Ált. Isk.
Tanár: Böndicz János
29(1924)
314.Fekécs Márk 6.
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola
Tanár: Fasoláné Mucz Irén
29(1819)
315.Szabó Bence 6.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Biatovszkiné Kerezsi Zsuzsanna
29(1710)
316.Doba Heni 5.
Pitypang Utcai Általános Iskola
28(2044)
317.Knolmajer Bence 6.a
Batsányi János Általános Iskola
Tanár: Nagy Károly
28(2019)
318.Papp Elíz 5.b
Nyíregyházi Főiskola Eötvös József Gyakorló Ált. Iskola és Gimnázium
Tanár: Stahorszki Krisztina
28(1997)
319.Tatár Gábor 6.b
Németh Kálmán Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
28(1631)
320.Gadácsi Viktória 6.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
28(1410)
321.Németh Ábel 5.a.g
Szt. Orsolya Római Katolikus Általános Iskola Gimnázium és Kollégium
Tanár: Radics Viktória
28(1377)
322.Kovács Zoltán 6.a
Barcsa János Számítástechnika Tagozatos Általános Iskola
Tanár: Farkas Ferenc
28(1295)
323.Viszokai Enikő 6.
Mikrotérségi Általános Iskola és Napk. Óvoda
Tanár: Cseh Zsuzsanna
27(2062)
324.Mohai Szilárd 3.a
Pécsi Református Kollégium Gimnáziuma és Általános Iskolája
27(1957)
325.Benes Gergő 5.
Kováts Mihály Általános Iskola
Tanár: Keserűné Ébner Tünde
27(1935)
326.Biróczky Fruzsina 6.
Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Kovácsné Sándor Éva
27(1770)
327.Baljer Gábor 6.b
József Attila ÁMK Általános Iskolája
Tanár: Bihari Katalin
27(1445)
328.Szilágyi Ákos 6.c
Kölcsey Ferenc Gimnázium és Általános Iskola
Tanár: Kovács Judit
26(1968)
329.Csóka Fanni 5.
Magyary Károly Általános Iskola és Zeneiskola
Tanár: Kincses Judit
26(1918)
330.Bundik Klaudia 5.
Petőfi Sándor Általános Iskola
Tanár: Mundiné Hidasi Ildikó
26(1836)
331.Borsi Miklós 5.
Zuglói GESZ Liszt Ferenc Ének-Zene Tagozatos Általános Iskola
26(1784)
332.Kutas Kristóf 5.b
Sajószentpéteri Közp. Ált. Isk. Hunyadi Mátyás Tagisk.
Tanár: Helgertné Sipos Szabina
26(1744)
333.Kotroczó József 5.a
Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Nagy Gabriella
26(1436)
334.Kollár András 6.
Zákány, Zákányfalu és Őrtilos Önk. Körzeti. Ált. Isk.
Tanár: Böndicz János
26(1401)
335.Kulik Koppány 6.
Mindszenti Általános Iskola
26(1300)
336.Fitos Gergő 5.
Általános Iskola, Óvoda, Alapfokú Művészetoktatási Iskola
25(2096)
337.Füzi Gréta 5.
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Kálló Anikó
25(1861)
338.Molnár Ferenc 6.a
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Intézmény
Tanár: Szabó Adrienn
25(1787)
339.Józsa Bence 5.b
Herman Ottó Általános Iskola
Tanár: Kocsis Diána
25(1768)
340.Kertai Zsófia 6.
I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola
Tanár: Horváth Henriett
25(1651)
341.Csizmadia Bettina 6.b
Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Nagy Gabriella
25(1609)
342.Lovas Dóra 6.a
József Attila ÁMK Általános Iskolája
Tanár: Bihari Katalin
25(1398)
343.Fodor Attila 6.
Hermann Ottó Általános Iskola
Tanár: Ácsi Gizella
25(1320)
344.Szvák Szilárd 6.
Trefort Ágoston Ált. Isk. és Óvoda Csabacsüd-Örménykút
Tanár: Borivó Beáta
25(1280)
345.Aradán Szilárd 6.
ÁMK Általános Iskola
25(1243)
346.Dubász Erika 5.
Polgármesteri Hivatal Általános Iskola
24(2362)
Gherdán Teodóra 5.
Kodály Zoltán Általános Iskola
Tanár: Toldiné Bukta Boglárka
24(2362)
Janovics Dorka 6.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tanár: Dr. Perényiné Vitányi Éva
24(2362)
Miklós Barnabás 4.a
Julianna Református Általános Iskola
24(2362)
Takács Antónia 5.
Polgármesteri Hivatal Általános Iskola
24(2362)
Zelei Botond 5.5.b
Városi Int. Kp. Ált. Isk. Int.- Teleki Blanka Ált. Isk.
Tanár: Bocsiné Bálint Ágnes
24(2362)
352.Szloboda Erika 5.b
Sajószentpéteri Közp. Ált. Isk. Hunyadi Mátyás Tagisk.
Tanár: Helgertné Sipos Szabina
24(1908)
353.Takács Noémi 6.g
Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola
Tanár: Bíró Judit
24(1642)
354.Katona Fanni 6.
Általános Iskola
Tanár: Gulyás Gyula
23(2185)
Kovács Szandra 5.
Ladi János Általános Iskola
Tanár: Árvai Ilona
23(2185)
356.Birtyik Gergő 5.
Mezőkovácsházi Csanád Vezér Ált. Isk. és Alapfokú Műv. okt. Intézmény
Tanár: Csizmadia Erika
23(2073)
Ferentzi Anett 5.c
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Kerekes Adrien
23(2073)
Helgert Evelin 5.a
Sajószentpéteri Közp. Ált. Isk. Hunyadi Mátyás Tagisk.
Tanár: Helgertné Sipos Szabina
23(2073)
Ivkovic Iván 5.b
Intézményszolgálat II. Rákóczi F. Ált. Isk.
23(2073)
360.Szabó Balázs 3.a
Zelk Zoltán Ált. és Német Két Tan. Ny. Iskola
23(1723)
361.Tóth László 5.b
Sajószentpéteri Közp. Ált. Isk. Hunyadi Mátyás Tagisk.
Tanár: Helgertné Sipos Szabina
23(1705)
362.Urbán Zsuzsanna 6.a
1.sz. Általános Iskola
23(1651)
363.Kalányos Bence 6.
Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Kovácsné Sándor Éva
23(1502)
364.Fényes Gábor 5.
Blaskovits Oszkár Általános Iskola
Tanár: Bencsikné Vascsák Mária
23(1376)
365.Kálmán Salamon 5.d
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Kálmán Andrea
22(2093)
366.Német Vanessza 5.
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola
Tanár: Fasoláné Mucz Irén
22(1977)
367.Gödöny Andrea 6.
Hernád-Pusztavacs K. F. Ált. Isk.
Tanár: Mischlné Strupka Anikó
22(1969)
368.Lehota Marcell 6.
Fáy András Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Intézmény
Tanár: Szabó Adrienn
22(1944)
Mester Márk 5.
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Kálló Anikó
22(1944)
370.Kovács András 6.a
Zuglói GESZ Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
Tanár: Bogárné B. Ildikó
22(1853)
371.Koszta Debóra 5.
Kisújszállási Református Általános Iskola
Tanár: Viczián Nikoletta
22(1671)
372.Varga Éva 6.b
Bolyai János Általános Iskola
22(1641)
373.Újfalusi Zsanett 5.a
Reménység Ökumenikus Keresztény Iskola
Tanár: Molnár Erzsébet
22(1629)
374.Tóth Márta 5.b
Szent István Római Katolikus Általános Iskola
22(1461)
375.Baljer Attila 6.b
József Attila ÁMK Általános Iskolája
Tanár: Bihari Katalin
22(1451)
376.Békési Gábor 6.a
Kassák Lajos Általános Iskola és Gimnázium
Tanár: Pozsgai Valéria
22(1434)
377.Ménesi Gergő 5.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
Tanár: Siposné Takács Tünde
22(1428)
378.Jóri Melinda 6.
Hernád-Pusztavacs K. F. Ált. Isk.
Tanár: Mischlné Strupka Anikó
22(1414)
379.Gulyás Gabriella 5.a
Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Farkasné Plántek Éva
22(1370)
380.Lengyel Cintia 5.a
Reménység Ökumenikus Keresztény Iskola
Tanár: Molnár Erzsébet
22(1304)
381.Péni István 6.b
Zuglói GESZ - Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
22(1277)
382.Bartos Bernadett 6.b
Paragvári Utcai Általános Iskola
22(1213)
383.Nagy Szilveszter 6.
Mikrotérségi Általános Iskola és Napk. Óvoda
Tanár: Cseh Zsuzsanna
22(1208)
384.Szabó Péter Levente 6.
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
22(1100)
385.Harmos Hajnalka 6.
Domaszék-Röszke ÁMK Általános Iskola
Tanár: Nagyné Volford Irén
22(1084)
386.Rubóczki Bálint 6.
Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola
22(1083)
387.Veréb Fruzsina 3.
Középkerti Általános Iskola
22(1066)
388.Petényi Richárd 6.
Szabó Pál Téri Általános Iskola
Tanár: Fné Kurucsó Júlia
21(1843)
389.Prigyeni Dorina 5.
Tolnay Lajos Általános Iskola
Tanár: Kiss Lászlóné
21(1756)
390.Halász Myrtill 5.a
SIOK Széchenyi István Általános Iskola
Tanár: Keléné Tasnádi Edit
21(1456)
391.Gáll Barnabás 5.
Bethlen Gábor Ált. Isk., Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
21(1430)
392.Csige Stefánia 6.
Lippay L.Alsójászsági Óvodai, Isk. és AMI Központ
Tanár: Tugyi Róbertné
21(1273)
393.Csorba Viktória 6.
Gönczy Pál Általános Iskola
Tanár: Bálintné Nagy Andrea
21(1149)
394.Orbán Előd 6.a
Premontrei Szt. Norbert Gimn., Egyházzenei Szakközépisk. és Diákotthon
20(1819)
395.Szabó Dániel 6.b
Vécsey Károly Általános Iskola és AMI
Tanár: Szabóné Csengődi Márta
20(1743)
396.Metál László 5.
Mezőkovácsházi Csanád Vezér Ált. Isk. és Alapfokú Műv. okt. Intézmény
Tanár: Csizmadia Erika
20(1708)
397.Tankó Virág 5.
Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
20(1572)
398.Licsik Valentina 5.
Polg. Hiv. Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola és Könyvtár
Tanár: Szabó Adrienn
20(1325)
399.Nagy Mónika 6.
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása Közoktatási Int. Zoltánfy I. Isk.
Tanár: Ágoston Lóránt
20(1288)
400.Papp Lajos 6.a
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
20(1003)
401.Sólyom Eszter 6.a
Hermann Ottó Általános Iskola
20(827)
402.Pető Sára 6.
Pitypang Utcai Általános Iskola
Tanár: Fodor Gyuláné
19(1817)
403.Sáfrán Tamás 6.
Gróf Széchenyi István Általános Iskola
Tanár: Ácsné Jaksa Szilvia
19(1689)
404.Gábor Béla 5.
Polgármesteri Hivatal Homoki Általános Iskola
Tanár: Turainé Bukovics Judit
19(1562)
405.Vaskó Zsófia 4.
Sükösd- Érsekcsanád ÁMK Sükösdi Általános Iskola
19(1524)
406.Cserép Sándor 6.
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola
Tanár: Fasoláné Mucz Irén
19(1518)
407.Almási Alma Alexandra 6.b
Bethlen G. Ref., Tag. Ált.Isk., Szakisk., AMI, Koll. és Egys.Gy.M.Int.
19(1493)
408.Szilágyi Gréta 5.a
Arany János Református Gyakorló Általános Iskola
19(1238)
409.Szilágyi Balázs 6.c
Mátyás Király Általános Iskola
19(1131)
410.Fekete Rebeka 6.b
József Attila ÁMK Általános Iskolája
Tanár: Bihari Katalin
19(1076)
411.Kotogán Sándor 6.
Algyői Általános Iskola
Tanár: Hegyi Gabriella
19(913)
412.Légler Imre 6.
Zalabéri Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
Tanár: Dézsi Ágnes
19(882)
413.Bogdán Vivien 5.a
Reménység Ökumenikus Keresztény Iskola
Tanár: Molnár Erzsébet
18(1651)
414.Csenki Gabriella 4.b
Algyői Általános Iskola
18(1604)
415.Suki Ilona 5.
Polgármesteri Hivatal Homoki Általános Iskola
Tanár: Turainé Bukovics Judit
18(1500)
416.Horváth Ariella 5.a
Marcalvárosi Közoktatási Központ, Óvoda és Ált. Isk. GPSZK
Tanár: Szitáné Egyházi Katalin
18(1475)
417.BUKOVEC NINA 6.a
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Tanár: Vogl Bertalan
18(1471)
418.Jónás Henrietta 5.
Polgármesteri Hivatal Homoki Általános Iskola
Tanár: Turainé Bukovics Judit
18(1451)
419.Nyáry Bernadett 5.b
Janikovszky Éva Általános Iskola és Gimn.
Tanár: Kis Gabriella
18(1429)
420.Bali Alexandra 5.
Polgármesteri Hivatal Homoki Általános Iskola
Tanár: Turainé Bukovics Judit
18(1426)
421.Mitykó Mátyás 6.
Szabó Pál Téri Általános Iskola
Tanár: Fné Kurucsó Júlia
18(1371)
422.Nagy-Czirok Dóra 5.b
Szűts József Általános Iskola
18(1328)
423.Rácz Petra 5.
Blaskovits Oszkár Általános Iskola
Tanár: Bencsikné Vascsák Mária
18(1217)
424.Kristóf Éda 5.a
Kiskunhalasi Református Kollégium Szilády Áron Gimnáziuma
18(1213)
425.Gyuris András 6.b
Fontos Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanár: Ótott Zsolt
17(1395)
426.Veres Viktória 5.
Polgármesteri Hivatal Homoki Általános Iskola
Tanár: Turainé Bukovics Judit
17(1351)
427.Szabó Melitta 5.
Csányi-Zrínyi Általános Iskola
17(1277)
428.Juhász Mónika 6.
ÁMK Édes Gergely Tagiskolája
Tanár: Tomkainé Kazár Éva
17(1252)
429.Forrai Benedek 5.b
Tisza-parti Általános Iskola
Tanár: Szalonkai Ágnes
17(1227)
430.Veréb Zsófia 6.
Gönczy Pál Általános Iskola
Tanár: Bálintné Nagy Andrea
17(1178)
431.Vass Gyula 6.
Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Kovácsné Sándor Éva
17(1176)
432.Gercsó Márk 6.a
Alsóvárosi Általános Iskola
Tanár: Kószó Andrea
17(1134)
433.Kovács Tamás 6.b
Pais Dezső Általános Iskola
17(1115)
434.András Máté Cseke 5.a
Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola
17(697)
435.Orvos Martin 6.
Szabó Pál Téri Általános Iskola
Tanár: Fné Kurucsó Júlia
16(1452)
436.Bacsik Jonatán 6.
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Kálló Anikó
16(1349)
437.WEIS ÁDÁM 5.c
Petőfi S. ÁMK. Szvetnik Joachim Általános Iskolai Tagintézménye
16(1335)
438.Mladoneczki Norbert 6.b
Polgármesteri Hivatal Homoki Általános Iskola
Tanár: Turainé Bukovics Judit
16(1319)
439.Horváth Mariann 5.
Polgármesteri Hivatal Homoki Általános Iskola
Tanár: Turainé Bukovics Judit
16(1267)
440.Fabó Márkó 6.b
SZVKI Vajda Péter Gimnázium
16(1201)
441.BERENTE DALIDA 6.
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Tanár: Vogl Bertalan
16(880)
442.Gugmony Laura 6.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
15(1421)
443.Várady Blanka 4.b
Reménység Ökumenikus Keresztény Iskola
Tanár: Molnár Erzsébet
15(970)
444.Danó Dániel 5.
Magyary Károly Általános Iskola és Zeneiskola
Tanár: Kincses Judit
15(956)
445.Lovász Kolos 4.a
Reménység Ökumenikus Keresztény Iskola
Tanár: Molnár Erzsébet
15(803)
446.Gérus Krisztián 6.
Szabó Pál Téri Általános Iskola
Tanár: Fné Kurucsó Júlia
14(1227)
448.Janovicz Veronika 6.a
Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Tanár: Sós Anita
14(1072)
449.Katona Szabolcs 5.b
Önkormányzat ÁMK Arany János Általános Iskola
14(1023)
450.Kalcsú Tünde 5.
Algyői Általános Iskola
Tanár: Ficsorné Réti Emese
14(935)
451.Tyukos Bianka 5.b
SIOK Somogyi József Általános Iskola
Tanár: Lőrincz Péter
14(920)
452.Lovasi Rézi 6.a
Koszta József Általános Iskola
14(912)
453.VÁRADI ALEXANDRA 6.
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Tanár: Vogl Bertalan
14(802)
454.Madács Botond 5.
Trefort Ágoston Ált. Isk. és Óvoda Csabacsüd-Örménykút
Tanár: Borivó Beáta
14(762)
455.Nádházi Dóra 6.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
13(1156)
456.Kelemen Debora 5.a
SIOK Széchenyi István Általános Iskola
Tanár: Juhász Katalin
13(1031)
457.Kiss Barbara 6.
Kövy Sándor Általános Iskola
13(873)
458.Zsók Patrik 6.
I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola
13(835)
459.Kun Vanessa 6.a
Szilvási Általános Iskola
Tanár: Hudacsek Éva
13(760)
460.Kiss Daniella 6.
ÁMK Királytelek
Tanár: Szabóné Lukács Éva
13(683)
461.Fekete Barbara 5.
Közs. Önk. Általános Iskola
Tanár: Szilágyi Mária
13(635)
462.Bánfai Bence 6.a
Újhatvani Ó. és Ált. I. Baross G. Tagisk.
12(1210)
Bartha Edit 6.
Petőfi Sándor Általános Iskola
12(1210)
Békési Ádám Norbert 5.a
Lónyay Menyhért Általános Iskola
12(1210)
Benke Virág 6.
Pitypang Utcai Általános Iskola
Tanár: Fodor Gyuláné
12(1210)
Béres Johanna 6.b
Kossuth Lajos Általános Iskola
12(1210)
Bollók Ádám 5.
ÁMK Bozóky János Általános Iskola
12(1210)
Csanálosi Szabolcs 6.
Szabó Pál Téri Általános Iskola
Tanár: Fné Kurucsó Júlia
12(1210)
Czibere Bence 6.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
12(1210)
Darányi Réka 5.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
12(1210)
Eszes Fruzsina 5.
Intézményszolgálat Szandaszőlősi Általános Iskola
Tanár: Széles Imréné
12(1210)
Fekete Anna 5.
Pitypang Utcai Általános Iskola
Tanár: Fodor Gyuláné
12(1210)
Földháti Ferenc 6.
Polgármesteri Hivatal Általános Iskola
12(1210)
Görbe Tamás 5.a
Lónyay Menyhért Általános Iskola
12(1210)
Holda Ádám 6.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
12(1210)
Kaszás Sándor 5.
Balatonlelle-Karád Ált. Iskola és AMI,Egys.Ped.Szakszolgálat és Óvoda
12(1210)
Kőházi Mercédesz 6.
Benedek Elek Általános Iskola és Óvoda
12(1210)
Mag Zsanett 5.
Mezőkovácsházi Csanád Vezér Ált. Isk. és Alapfokú Műv. okt. Intézmény
Tanár: Csizmadia Erika
12(1210)
Nyitrai Fruzsina 6.
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
12(1210)
Palik Gyöngyi 5.
Gönczy Pál Általános Iskola
12(1210)
Ratky Laura 5.
Polgármesteri Hivatal Általános Iskola
12(1210)
Soós Áron 6.b
Mátyás Király Általános Iskola
12(1210)
Szuhánszki Zsombor 5.
Jókai Mór Református Általános Iskola
Tanár: Viznyiczki Erika
12(1210)
Tóth Teodóra 5.b
Városközponti Iskola Felső-Vámház Utcai Általános Iskolája
12(1210)
Varga Viktória 5.d
Az Evangélikus Egyház Aszódi Petőfi Gimnáziuma, Szakk. Isk. és Koll.
12(1210)
487.HARANGOZÓ LAURA 4.a
Erkel Ferenc Általános Iskola
12(1152)
Pasztuhov Ágnes 6.
Kiss Ferenc Általános Iskola
12(1152)
Schimert Tamás 5.b
ISB - Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
12(1152)
Szigeti Zsófia 4.a
Széchenyi István Általános Iskola
12(1152)
491.Péter Botond 5.b
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
12(990)
492.Pintér Patrik 3.e
Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
12(971)
493.Kepner Klaudia 6.
Általános Iskola és AMI
Tanár: Miklósné Kerekes Bernadett
12(941)
494.Darmos Márton 6.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tanár: Dr. Perényiné Vitányi Éva
12(883)
495.Szabó Szilvia 6.
Kossuth Lajos Általános Iskola és Zeneiskola
Tanár: Konczné Somogyi Edit
12(654)
496.Füleki Ádám 4.a
Erkel Ferenc Általános Iskola és Gimnázium
12(572)
Karskó Keve 3.b
Németh Kálmán Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
12(572)
Kökössy Krisztián 4.
Csányi-Zrínyi Általános Iskola
12(572)
Nagy Anita 5.
Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola
12(572)
Nagy Tímea 5.
Szent Miklós Görög Katolikus Általános Iskola
12(572)
Podpácz Fanni 6.a
Szilvási Általános Iskola
12(572)
Szabó Péter Levente 6.
Gyulai Római Katolikus Gimn., Ált. Iskola, Óvoda és Koll.
12(572)
Vázsonyi Rebeka 6.
Fekete László Általános Iskola
12(572)
Veres József 5.b
Szent Imre Általános Iskola
12(572)
505.Vasas Benedek Patrik 6.b
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Tanár: Vogl Bertalan
12(516)
506.Alexin Balázs 6.b
Petőfi Sándor Általános Iskola
11(1155)
507.Molnár Zsófia 5.
Gorsium Általános Iskola
11(1135)
508.Zámbó Gergő 6.b
Fontos Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanár: Ótott Zsolt
11(1132)
509.Schwartz Nikoletta 5.
Géza Fejedelem Ref. Általános Iskola
11(1106)
Vincze Zsuzsanna 6.b
Szegedi Kistérség Többcélú Társulása Közoktatási Int. Zoltánfy I. Isk.
11(1106)
511.Hadászi Anna 6.d
Kövy Sándor Általános Iskola
Tanár: Nagyné Urbán Julianna
11(1091)
Mészáros Hajnalka 6.a
Szent László Általános Iskola
11(1091)
Papdi Ramóna 5.
Sallai István Általános Isk. és Intézményei
Tanár: Tiegelmanné Papdi Szilvia
11(1091)
Vermes Balázs 5.
Szabó Pál Téri Általános Iskola
11(1091)
515.Bartha Benedek 6.a
GAMESZ Fabriczius József Általános Iskola
11(1082)
Berkes Áron 3.a
Budapest Főv.X.k.Kőbányai Önkorm. Janikovszky Éva M-A Két TNy.Ált.Isk.
11(1082)
Bertók Adrienn 3.
ÁMK Általános Iskola
Tanár: Guziné Kovács Anna
11(1082)
Lápossy Mercédesz 5.
Radnóti Miklós Általános Iskola
11(1082)
Lőrincz Emma 5.
Pitypang Utcai Általános Iskola
Tanár: Fodor Gyuláné
11(1082)
Márki Hajnalka 6.b
Börzsönyvidéki BÓI AMI EGYMI Fekete I. Ált. Isk.
11(1082)
Noll Evelin 6.f
Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
Tanár: Fehérné Farkas Ágnes
11(1082)
Patakfalvi Zoltán 6.a
Képes Géza Általános Iskola
11(1082)
530.Rozner Regina 5.
Csányi-Zrínyi Általános Iskola
11(1055)
531.Gábriel Bálint 4.
Hatos Ferenc Általános Iskola és AMI
11(1050)
532.Barkóczi Marietta 6.a
Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Tanár: Sós Anita
11(1033)
Csipkés Bernadett 5.
Radnóti Miklós Általános Iskola
11(1033)
Czine Fanni 6.
ISB - Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
11(1033)
Horváth Márton 6.a
GAMESZ Fabriczius József Általános Iskola
11(1033)
Komlósi József 6.b
Móra Ferenc Általános és Művészeti Iskola
Tanár: Erni Gabriella
11(1033)
Krisztián Krisztina 6.
Szent Imre Általános Iskola
Tanár: Komjáti Anita
11(1033)
Maczkó Péter 5.a
Mátyás Király Általános Iskola
Tanár: Lóczi László
11(1033)
Páncsits Kitti 6.
Bácskai ÁMK Moholy-Nagy László Tagintézménye
Tanár: Illés Antalné
11(1033)
Prikkel Ákos 6.
Németh László Általános Iskola
11(1033)
Répási Márton 6.
Zsámbéki Premontrei Keresztelő Szent János Ált. Isk., Gimnázium és AMI
11(1033)
542.Pomaházi Gábor 5.
Lippay L. Alsójászsági Ó., Isk. és AMK Mátyás K. Ált. Isk. Tagint.
11(1012)
543.Balogh Viktor 6.b
JNSZ Megyei Mészáros L. Gimn., Szakközépiskola és Kollégium
11(990)
Magyary Lenke 3.l
Erkel Ferenc Általános Iskola
11(990)
Rácz Alexandra 5.b
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Tarsoly Rita
11(990)
Réda Vince 4.a
Bolyai János Általános Iskola
11(990)
Szőke Sára 5.c
Déri Miksa Ipari Szakközépiskola
11(990)
Vojnics-Rogics Réka 6.a
Petőfi S. ÁMK. Szvetnik Joachim Általános Iskolai Tagintézménye
11(990)
549.Petrény Dalma 6.
Mikrotérségi Általános Iskola és Napk. Óvoda
Tanár: Cseh Zsuzsanna
11(937)
550.Bakos Bálint 6.b
Bácsalmás Kistérségi Többcélú Társ. Ált. Isk. Vörösmarty M. Ált. Isk.
11(863)
Harsányi Lilla 4.
ÁMK Általános Iskola
11(863)
Horváth Krisztián 6.c
Móra Ferenc Általános Iskola
11(863)
Magyar Nóra 6.
Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Diákotthon
11(863)
Rigoczki Balázs 4.b
Bajza József Általános Iskola
11(863)
Szalkay Tamás 5.
Kunmadarasi Református Általános Iskola
11(863)
556.Csépe Vivien 6.
Általános Iskola
Tanár: Gulyás Gyula
11(702)
557.Kántor Dániel Pál 4.
Vécsey K. Ált. Isk. Váci Mihály Tagiskola
11(582)
558.Körmöczi Kitti 3.a
Református Kollégium Általános Iskolája
11(554)
559.Percze Gábor 6.a
Makkosházi Általános Iskola
11(551)
560.Kiss Barbara 5.a
Petőfi Sándor Általános Iskola
11(549)
561.Urbán Johanna 5.
Tolnay Lajos Általános Iskola
11(535)
562.Koncz Lili 4.b
Kossuth Lajos Általános Iskola és Zeneiskola
11(515)
563.Hegedüs Eszter Anna 6.a
Gróf Bethlen István Általános Iskola és Óvoda
11(512)
Vékony Vanda 3.
Kozma Ferenc Általános Iskola
11(512)
565.Kincses Márk 6.b
Németh Kálmán Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanár: Forgács Sándorné
11(495)
566.Balogh Péter 6.
Kiss Áron Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
11(438)
Berecz Lilla Mária 5.
Fekete László Általános Iskola
11(438)
Hajkó Balázs János 3.b
KFRTFK Gyakorló Áltálános Iskolája
11(438)
Keszler Milán 5.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
11(438)
570.Althöfner Henrietta 6.a
Sárberki Általános Iskola
10(1007)
571.Páll Flóra 5.b
Kállay Miklós Általános Iskola
10(1000)
572.Pék Flór 5.
Bercsényi Miklós Általános Iskola
10(980)
573.Eftimiu Penelope 5.
Jókai Mór Általános Iskola
10(978)
Rochy Márton 4.a
Reménység Ökumenikus Keresztény Iskola
Tanár: Molnár Erzsébet
10(978)
575.Szabari Mátyás 6.b
Deák-Diák Általános Iskola
Tanár: Matusinka Szilvia
10(955)
Szabó Roland 3.a
Kossuth Lajos Gimnázium Általános Iskolája
10(955)
577.Ótott Balázs 6.a
Fontos Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
10(954)
Tari Ádám 5.b
Gregor József Általános Iskola
10(954)
579.Nagy Hajnalka 5.
Polgármesteri Hivatal Homoki Általános Iskola
Tanár: Turainé Bukovics Judit
10(935)
580.Maróti Kinga 6.
Kunhegyesi Református Általános Iskola
10(929)
Nagy Bíborka 6.a
Pásztorvölgyi Általános Iskola és Gimnázium
Tanár: Sós Anita
10(929)
Sztebel Gábor 6.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
10(929)
Tridinger Rebeka 5.
Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Bozainé Szeip Krisztina
10(929)
584.Nagy Veronika 3.a
Pestújhelyi Nevelési-Oktatási Központ Általános Iskola és Óvoda
10(927)
585.Blága Gergő 5.
Polgármesteri Hivatal Homoki Általános Iskola
Tanár: Turainé Bukovics Judit
10(915)
586.Kóczán Dalma 5.a
Szt. Orsolya Római Katolikus Általános Iskola Gimnázium és Kollégium
10(914)
587.Matyasi Lilla 3.b
Zuglói GESZ Álmos Vezér Gimnázium és Általános Iskola
10(905)
Papdi Pál 6.a
Algyői Általános Iskola
Tanár: Hegyi Gabriella
10(905)
589.Nagy Dániel 6.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
10(886)
590.Demkó Vanda 3.c
Szabó Lőrinc Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
10(878)
Molnár Dóra 5.a
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola és Gimnázium
10(878)
Vas Márk 4.a
Gróf Apponyi Albert Általános Iskola és AMI
10(878)
593.Bodrogi Lajos Kristóf 5.a
József Attila ÁMK Általános Iskolája
Tanár: Bihari Katalin
10(835)
Gulyás Péter 4.b
Julianna Református Általános Iskola
10(835)
Juhász Réka 3.
Hunyadi M. Általános és Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Iskola, Epsz
10(835)
Nagy Viktória 6.
Pitypang Utcai Általános Iskola
Tanár: Fodor Gyuláné
10(835)
Ország-Sugár Ákos 4.
Algyői Általános Iskola
Tanár: Hegyi Gabriella
10(835)
598.Markovics Bence 5.
Balatonlelle-Karád Ált. Iskola és AMI,Egys.Ped.Szakszolgálat és Óvoda
10(813)
Stewart Léna 3.b
Honvéd Utcai Általános Iskola és Speciális Szakiskola
Tanár: Ilyés Gabriella
10(813)
600.Farkas Rómeó 6.
Kunmadarasi Református Általános Iskola
Tanár: Nagy Angéla
10(806)
601.Magyaros Kristóf 6.b
Zrínyi Ilona Általános Iskola
10(768)
602.Endrey Mátyás György 5.b
Zuglói GESZ Jókai Mór Általános Iskola
10(761)
Kulik Barbara 5.
Szlovák Általános Iskola, Óvoda és Diákotthon
10(761)
Szopkó Zsófia 5.b
Kassák Lajos Általános Iskola és Gimnázium
10(761)
605.Csőke Szabolcs 6.b
JNSZ Megyei Mészáros L. Gimn., Szakközépiskola és Kollégium
10(734)
Dencsi Attila 6.b
GAMESZ Fabriczius József Általános Iskola
Tanár: Garai Andrásné
10(734)
607.Szokolyai Adrienn Tímea 4.
Gyulai Római Katolikus Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium
10(528)
608.Horváth Kitti 6.
Bercsényi Miklós Általános Iskola
10(464)
609.Gy. Molnár Benjamin 6.e
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Erdei Ildikó
10(445)
610.Fabó Norbert 4.b.
Benka Gyula Evangélikus Általános Iskola és Óvoda
10(386)
611.Fekete Martin 5.b
Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola
10(382)
612.Tar Regina 6.
Jókai Mór Református Általános Iskola
10(378)
613.Tóth István 6.a
Németh Kálmán Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
10(376)
614.MENDELSON JENNIFER 6.
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Tanár: Vogl Bertalan
9(900)
615.Pörnyeszi Gergő 4.b
Mátyás Király Általános Iskola
9(886)
616.Kiss Dániel 5.a
Damjanich János Általános Iskola és Óvoda
9(857)
617.Vlahosz Artemisz 5.b
Zuglói GESZ - Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
9(854)
618.Szakács István 6.a
Debreceni Egyetem Kossuth L. Gyakorló Általános Iskolája
9(839)
619.Garancz Dorottya 6.a
Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Farkasné Plántek Éva
9(836)
620.Kada Orsolya 3.b
Zrínyi Ilona Általános Iskola
9(832)
621.Kovács Dorottya 5.
Börzsöny Általános Iskola
Tanár: Megyeri Attiláné
9(808)
622.Bohus Liliána 6.c
Hétvezér Téri Általános Iskola
9(774)
623.Horváth Botond 6.a
Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Farkasné Plántek Éva
9(716)
Rálik Balázs 5.a
Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Nagy Gabriella
9(716)
Vadas András 5.
Hunyadi János Ált. Isk. Napköziotthonos Óvoda és AMI
9(716)
626.Csákányi Gábor László 6.b
Halászy Károly Általános Iskola
9(709)
627.Bauer József 6.a
Karolina Óvoda,Általános Iskola és Gimnázium
9(707)
Tassi Eszter 5.a
Fazekas Gábor Utcai Általános Iskola
9(707)
629.Lehoczky Imola 6.
Szlovák Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
Tanár: Pataki Aliz
9(696)
630.Komenda István 5.
Polg. Hiv. Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola és Könyvtár
Tanár: Szabó Adrienn
9(685)
MADÓNIA ALBERT 6.a
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Tanár: Vogl Bertalan
9(685)
632.Karl Bianka 3.a
Budapest Főv.X.k.Kőbányai Önkorm. Janikovszky Éva M-A Két TNy.Ált.Isk.
9(666)
633.Rudisch Ferenc 6.m
Almási utcai Általános Iskola
9(658)
634.Hájas Tamás 6.
Tolnay Lajos Általános Iskola
9(642)
635.Libor Zsuzsanna 6.a
Hunyadi M. Általános és Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Iskola, Epsz
9(638)
Verbovszky Bálint 3.a
Budapest Főv.X.k.Kőbányai Önkorm. Janikovszky Éva M-A Két TNy.Ált.Isk.
9(638)
637.Danilescu Szilvia 6.
Mátyás Király Általános Iskola és Alapf. Műv.okt. Int.
9(632)
638.Szikszay Gábor 6.
Pitypang Utcai Általános Iskola
9(621)
639.Somogyi Benedek 6.d
GAMESZ Fabriczius József Általános Iskola
9(443)
640.Szabó Gábor 5.
Trefort Ágoston Ált. Isk. és Óvoda Csabacsüd-Örménykút
Tanár: Borivó Beáta
9(439)
641.Márkus Balázs 6.a
Szent László Katolikus Általános Iskola
9(427)
642.Palatinus Nikolett 6.d
Kossuth Lajos Általános Iskola és Művészeti Alapiskola
9(379)
643.Koncz Vivien 5.
CSKEAOI Szent László Általános Iskola
9(330)
644.Jagicza Petra 4.a
Dusnok-Fajsz Társult ÁMK
9(299)
645.Sal Kristóf 5.b
MNOÖ Koch Valéria Óvoda, Általános Isk. és Középiskola
8(808)
646.Füstös Mária Karina 6.a
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium és Ált. Isk.
8(772)
647.Siklai István 5.
Börzsöny Általános Iskola
Tanár: Megyeri Attiláné
8(730)
648.Kovács Szilárd 6.a
Körzeti Általános Iskola
Tanár: Méreiné Gyurik Mária
8(661)
649.Tőkei Bálint 6.
Kodály Zoltán Általános Iskola
8(638)
650.TAKÁCS TÍMEA 6.
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Tanár: Vogl Bertalan
8(630)
651.Medvegy Anna 4.a
Talento-Ház Alapítványi Általános Iskola
8(615)
652.Král Angelika 6.
Szent László Általános Iskola
8(603)
653.Horváth Dorka 5.
Somssich Imre Általános Iskola és Óvoda
Tanár: Gartner Andrea
8(591)
654.Mármarosi Bence 4.
Géza Fejedelem Ref. Általános Iskola
8(565)
655.Németh Ádám 5.a
Közös Fenntartású Általános Iskola
8(539)
656.Deme Bálint 5.a
Általános Iskola
8(491)
657.Hajdu Petra 6.
Kiss Ferenc Általános Iskola
8(464)
658.Móricz Petra 5.
Jókai Mór Általános Iskola
8(388)
659.Király József 5.
Kazinczy Ferenc Általános Iskola
8(308)
660.Bótos Attila 6.
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola
Tanár: Fasoláné Mucz Irén
8(282)
661.Fazekas László 6.
Kunmadarasi Református Általános Iskola
8(262)
662.Kocsák Boglárka 4.a
Miskolci Görög Katolikus Általános Iskola
8(259)
663.Tóvári Adonika 5.a
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Kürthy Éva
8(247)
664.Lantos Donáta 5.
Pitypang Utcai Általános Iskola
Tanár: Fodor Gyuláné
7(746)
665.Rostás Bence Mór 6.
Nyárády Mihály Ált. Isk. és Óvoda Nyírkércsi Tagint.
7(703)
666.Farkas Bence 5.a
Bányai Julia Ált. Isk. és AMI
Tanár: Bodó Péter
7(692)
667.Pécsi Tamás 5.e
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
Tanár: Erdei Ildikó
7(661)
668.Bánkuti Marcell 6.a
1.sz. Általános Iskola
7(657)
669.Vízvári Noémi 4.b
Reménység Ökumenikus Keresztény Iskola
Tanár: Molnár Erzsébet
7(644)
670.Hajnal Bence 6.
Mágocs és Környéke ÁMK és Könyvtár
7(639)
671.Simkó Zsófia 6.
ÁMK Királytelek
7(637)
672.Podhragyai Ivett 5.
Börzsöny Általános Iskola
Tanár: Megyeri Attiláné
7(619)
673.Rajkó Roland 6.
Mészöly Géza Általános Iskola és Óvoda
7(586)
674.Takács Bálint 5.
Arany János Általános Iskola és Remény Ede Zeneiskola
7(557)
675.Nyíri Katalin 6.a
Szepsi Csombor Márton Gimnázium, Szakképző és Általános Iskola
7(541)
676.Antal Richárd 6.b
JNSZ Megyei Mészáros L. Gimn., Szakközépiskola és Kollégium
7(533)
677.Dózsa Diána 6.
Kölcsey Ferenc Általános Iskola
7(528)
678.Falcsik Levente 6.z
Bárdos Lajos ÁMK és AMI
7(513)
679.Fózer Kata 6.a
Kossuth Lajos Általános Iskola
Tanár: Farkasné Plántek Éva
7(511)
680.FAZEKAS ÁBEL 6.
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Tanár: Vogl Bertalan
7(484)
Nagy Laura 4.a
Dusnok-Fajsz Társult ÁMK
7(484)
682.Szili Imre 6.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
Tanár: Siposné Takács Tünde
7(481)
683.Koltai Gabriella 6.a
Koszta József Általános Iskola
7(479)
684.Nagy Lajos Adolf 3.c
Kossuth L. Ált. Iskola, Pedagógiai Szakszolgálat és Diákotthon
7(461)
685.Becseics Marcell 5.a
SIOK Széchenyi István Általános Iskola
7(435)
Darabont Gábor 3.b
Petőfi Sándor Általános Iskola
7(435)
687.Katona Tamás 5.
Kalocsa és Térs. Ált. Isk. Kertvárosi Tagiskola
7(389)
688.Herman Norbert 4.a
GAMESZ Fabriczius József Általános Iskola
7(363)
689.Marschalkó Vanda 6.b
SKÁID Kodály Zoltán Tagiskola
7(292)
690.Szólláth Zsolt 3.a
Barcsa János Számítástechnika Tagozatos Általános Iskola
7(290)
691.Szabó Boglárka 3.
CSKEAOI Kossuth Lajos Általános Iskola
7(280)
692.Takács Bianka Rebeka 5.a
Bethlen G. Ref., Tag. Ált.Isk., Szakisk., AMI, Koll. és Egys.Gy.M.Int.
7(255)
693.Debre Dávid Máté 6.c
Az Evangélikus Egyház Aszódi Petőfi Gimnáziuma, Szakk. Isk. és Koll.
7(226)
694.Balog Csaba 5.
Magyary Károly Általános Iskola és Zeneiskola
Tanár: Kincses Judit
7(214)
695.Marx Dóra 6.
Mágocs és Környéke ÁMK és Könyvtár
6(598)
696.Béla Karola 3.
Szent Imre Általános Iskola
6(561)
697.Tóbiás Andrea 6.
Sallai István Általános Isk. és Intézményei
Tanár: Tiegelmanné Papdi Szilvia
6(484)
698.Peci Dániel 5.b
Siklósi Közoktatási Intézmény Táncsics Mihály Gimnáziuma
Tanár: Pruzsina Balázs
6(475)
699.Klenovszki Krisztián 6.b
Általános Iskola
Tanár: Édelmayer Mihály
6(460)
701.Polonkai Zoltán 5.a
Széchenyi István Általános Iskola
6(406)
702.Springel Norbert 6.
Trefort Ágoston Ált. Isk. és Óvoda Csabacsüd-Örménykút
Tanár: Borivó Beáta
6(397)
703.Duleba Dominik 4.a
SIOK Beszédes József Általános Iskola
6(387)
704.Monos Adél 6.d
Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
6(385)
705.Lakatos Edina 6.
Széchenyi István Általános Iskola
6(330)
706.Vinis Vivien 5.
Kováts Mihály Általános Iskola
6(313)
707.Barabás Renáta 5.b
Arany János Általános Iskola
Tanár: Csatáriné Kovács Mária
6(301)
708.Rausch Krisztina 5.b
Tolnay Lajos Általános Iskola
6(290)
709.Kovács Patrik 6.b
Képes Géza Általános Iskola
6(195)
710.Plenár Fanni 5.
Általános Iskola
6(187)
711.Bacsó Szabolcs 6.
Bónis Sámuel Általános Iskola és Pedagógiai Szakszolgálat
Tanár: Bíró Gy. Tiborné
5(533)
712.Pető Dávid 5.b
Önkormányzat ÁMK Arany János Általános Iskola
5(484)
713.Bozó Zoltán 6.
Általános Iskola, Művelődési Ház és Könyvtár
Tanár: Szabad Ilona
5(447)
714.Ásós Gabriella 6.
Általános Iskola, Művelődési Ház és Könyvtár
Tanár: Szabad Ilona
5(415)
715.Agócs Anikó 6.c
Bácsalmás Kistérségi Többcélú Társ. Ált. Isk. Vörösmarty M. Ált. Isk.
5(397)
716.Nagy Ágnes 3.z
Táncsics Mihály Általános Iskola
5(368)
717.Németh Alexander 5.a
Arany János Általános Iskola
5(359)
718.Balogh Nikolett 6.
Általános Iskola és AMI
5(354)
719.Grunda Liliána 5.a
Református Általános Iskola és Gimnázium
5(351)
Kerék Richárd 6.b
JNSZ Megyei Mészáros L. Gimn., Szakközépiskola és Kollégium
5(351)
721.Németh Szilveszter 6.
Polgármesteri Hivatal Széchenyi Ferenc Általános Iskola
5(244)
722.Pribus Nikolett 5.
Kiss Bálint Református Általános Iskola
5(238)
723.Pesti Orsolya 6.a
Arany János Általános Iskola
5(212)
724.Tóth Sándor 6.
II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Tanár: Dr. Perényiné Vitányi Éva
5(211)
725.Englert Franciska 6.a
Hunyadi M. Általános és Magyar-Angol Kéttanítási Nyelvű Iskola, Epsz
5(209)
726.Csomor Viktória 5.
Vörösmarty Mihály Általános Iskola
5(201)
Orsós Máté 5.
Dunafalva Községi ÁMK Általános Iskola
5(201)
728.Fridman Anita 5.
Blaskovits Oszkár Általános Iskola
Tanár: Bencsikné Vascsák Mária
5(132)
NAGY NIKOLETT 6.a
Petőfi S. ÁMK. Szvetnik Joachim Általános Iskolai Tagintézménye
Tanár: WEISNÉ PUSKÁS ÁGNES
5(132)
730.Cser Ádám 5.
Polgármesteri Hivatal Homoki Általános Iskola
Tanár: Turainé Bukovics Judit
4(402)
731.Juhász Eszter 5.a
Zuglói GESZ - Városligeti Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk.
Tanár: Répássy Bertalan
4(380)
732.Pethő Jonatán 5.
Bethlen Gábor Ált. Isk., Óvoda és Alapfokú Művészetoktatási Intézmény
4(368)
733.Bakosi Evelin 4.c
Árpád Fejedelem Ált. Isk., Óvoda és AMI és Egys. Ped. Szaksz.
4(322)
Olajos Felícia 5.
Hernád-Pusztavacs K. F. Ált. Isk.
Tanár: Mischlné Strupka Anikó
4(322)
735.Iván Rebeka 5.
Intézményszolgálat Szandaszőlősi Általános Iskola
Tanár: Széles Imréné
4(319)
Varga Viktor 5.
Kunhegyesi Református Általános Iskola
4(319)
737.Kovács Adrienn 6.a
Csokonai Vitéz Mihály Református Gimnázium és Ált. Isk.
4(261)
738.Novák Ádám 6.a
Balatonlelle-Karád Ált. Iskola és AMI,Egys.Ped.Szakszolgálat és Óvoda
4(257)
739.Kutasi Márk 6.a
Béri Balogh Ádám Gimnázium és Kollégium
Tanár: Szélesné Varga Magdolna
4(251)
740.Mentel Flóra 5.
Közs. Önk. Általános Iskola
Tanár: Szilágyi Mária
4(227)
741.Dékány László 6.a
SZKTT Általános Iskola Szatymaz
4(206)
742.Monostori Zsolt 5.a
Fontos Sándor Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
4(182)
743.Kelemen Fanni 6.d
Kossuth Lajos Általános Iskola és Művészeti Alapiskola
4(163)
744.Puporka Liza 6.a
Magyary Károly Általános Iskola és Zeneiskola
4(141)
745.MÁCSÁR DÁVID 6.
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Tanár: Vogl Bertalan
4(130)
746.Kovács Krisztina 6.
Kunráth Sándor Általános Iskola, Óvoda és AMI
Tanár: Kovács Gáborné
4(124)
747.Demeter Anna 5.e
Vaszary János Általános Iskola
4(116)
748.Nyuli Ildikó 5.
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
Tanár: Csőke Judit
4(108)
749.TtNaggy Timi 5.a
Orczy A. Ált. Isk. és Szakisk.- Móra F. Tagint.
Tanár: Győri Ibolya
3(361)
750.Csősz Tamás 6.
Gorsium Általános Iskola
Tanár: Egeresiné Tihanyi Etelka
3(305)
751.Fülöp Fanni 6.a
Kossuth Lajos Gimnázium Általános Iskolája
3(194)
752.Kálmán Dorina 6.b
Intézményszolgálat Fiumei Úti Általános Iskola
3(156)
753.Kassai Viktória 3.a
Alberti Evangélikus Általános Iskola
3(139)
754.Ritzl Attila 5.b
Általános Iskola
3(116)
Ulrich Áron 5.d
Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola
3(116)
756.Deák Tímea 6.
Petőfi Sándor ÁMK Társulás
3(113)
757.Mészáros Anna 6.a
Pöspökladányi Többcélú Nev. Okt. és Ped. Szaksz. Int. Kálvin Téri Á.I.
3(13)
Smidróczki Nikoletta 6.a
Pöspökladányi Többcélú Nev. Okt. és Ped. Szaksz. Int. Kálvin Téri Á.I.
3(13)
759.Koren Dániel 5.
Hernád-Pusztavacs K. F. Ált. Isk.
Tanár: Mischlné Strupka Anikó
2(252)
Kuhajda Tamás 5.
Polg. Hiv. Szlovák Nemzetiségi Általános Iskola és Könyvtár
Tanár: Szabó Adrienn
2(252)
761.Szabó Bence 6.
Mezőkovácsházi Csanád Vezér Ált. Isk. és Alapfokú Műv. okt. Intézmény
2(225)
762.Sipos Dániel 5.b
Jászapáti Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
2(130)
763.Juhász Ágnes 6.
Hevesi Sándor Általános Iskola
2(103)
764.Békési Nóra 4.a
Polgármesteri Hivatal Papp Bertalan Ószőlői Általános Iskola
2(47)
765.János Flóra 6.
Szent Erzsébet Katolikus Általános Iskola
2(13)
766.Kistamás Anna 3.b
Szent László ÁMK Általános Iskola Gimnázium és Szakközépiskola
2(5)
767.Szilágyi Fruzsina 6.b
Kodolányi János Általános Iskola
2(2)
768.Barócsi Roland 5.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
1(0)
DUDÁS HELGA 5.b
Petőfi S. ÁMK. Szvetnik Joachim Általános Iskolai Tagintézménye
1(0)
Pántya Martin 4.b
Intézményszolgálat Kodály Z. Ált. Isk.
1(0)
SZABÓ RENÁTA 6.
Bálint Márton Általános Iskola és Középiskola
Tanár: Vogl Bertalan
1(0)
772.Andrejkovics Evelin 5.
Mezőkovácsházi Csanád Vezér Ált. Isk. és Alapfokú Műv. okt. Intézmény
0(0)
Antal Zsófia 6.a
Ádám Jenő Fenntartói Gyakorló Általános Iskola
0(0)
Aradi Ferenc 4.
Kossuth L. Gimn., SZKI, Ált. Isk.- Tomajmonostorai Ált. Isk.
0(0)
Ari Nikolett 5.b
Arany János Általános Iskola
Tanár: Csatáriné Kovács Mária
0(0)
Babarczi Éva 6.
Kiss Ferenc Általános Iskola
0(0)
Balog Debóra 5.b
Általános Iskola és Óvoda
0(0)
Bányai Lili 6.
Polgármesteri Hivatal Általános Iskola
0(0)
Barabás Enikő 5.b
Arany János Általános Iskola
Tanár: Csatáriné Kovács Mária
0(0)
Benedek Szandra 5.
Hajósi T. Ált. Isk. és Óvoda Tóth Menyhért Tagisk. és Könyvt.
0(0)
Besenyei Dalma 6.b
JNSZ Megyei Mészáros L. Gimn., Szakközépiskola és Kollégium
0(0)
Bogó Mihály 6.
Petőfi S. Ált. Isk., Szakisk. és AMI Hantosi Tagisk.
Tanár: Siposné Takács Tünde
0(0)
Buza Zsófia 6.b
Kvassay Jenő Általános Iskola
0(0)
Csengeri Márk 6.a
Kossuth Lajos Gimnázium Általános Iskolája
0(0)
Csőke Tamás 5.a
Kiss Géza Általános Iskola, Óvoda és AMI.
0(0)
Czene Zsófia 5.
Radnóti Miklós Általános Iskola
0(0)
Czömpöly Ottó 6.b
NYME Bolyai János Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
0(0)
Czurkó Marcell 5.
Barcsay Jenő Általános Iskola
0(0)
De Jager Roland 3.b
Kelenvölgyi Általános Iskola
0(0)
Deák Dávid Dániel 5.
Mátyás Király Ált. Isk. és AMI
Tanár: Medve Anita
0(0)
Felföldi Fanni Liza 5.
Kossuth Lajos Általános Iskola
0(0)
Fent János 6.b
Németh Kálmán Általános és Alapfokú Művészeti Iskola
Tanár: Forgács Sándorné
0(0)
Fodor Kinga 6.c
Nyíregyházi Főisk. Apáczai Csere János Gyak. Ált. Isk. és AMI
0(0)
Forgó Máté 6.b
JNSZ Megyei Mészáros L. Gimn., Szakközépiskola és Kollégium
0(0)
Gál Eliza 5.a
Mátyás Király Általános Iskola
0(0)
Gombkötő Alexandra 6.
Belvárosi Ált. Isk., Alapfokú Művészetoktatási Int. és Logopédiai Int.
0(0)
Guti László 5.
Kövy Sándor Általános Iskola
0(0)
Gyurián Zoltán 6.
Árpád Fejedelem Általános Iskola
0(0)
Hajdú Mihály 3.b
III.ker. Ó.-B. Önk. Fodros Általános Iskola
0(0)
HARANGOZÓ LILI ANNA 4.a
Erkel Ferenc Általános Iskola
0(0)
Hári viktória 3.a
Szűts József Általános Iskola
0(0)
Harkály Dávid 6.a
Nyíregyházi Főisk. Apáczai Csere János Gyak. Ált. Isk. és AMI
0(0)
Házi Martin 5.
Kinizsi Pál Általános Iskola
0(0)
Horváth Ákos 6.a
Szent István Római Katolikus Általános Iskola
0(0)
Horváth Norman 5.a
Fodor András Általános Iskola és Alapfokú Műv. Iskola
0(0)
Kalányos Nóra 5.b
Tamási és Környéke Okt. és Nev. Int.
0(0)
Kalocsa Krisztián 6.
Tolnay Lajos Általános Iskola
0(0)
Kántor Máté 5.a
Tüköry Lajos Általános Iskola, AMI és Egységes Pedagógiai Szakszolg.
0(0)
Képes Alexandra 5.a
Széchenyi István Általános Iskola
0(0)
Király Krisztián 5.c
Losonci Téri Általános Iskola
0(0)
Koczka Krisztián 5.
Börzsöny Általános Iskola
Tanár: Megyeri Attiláné
0(0)
Komjáti Jordán 5.b
Szent Imre Általános Iskola
Tanár: Komjáti Anita
0(0)
Kovács Alexandra 5.
Csányi-Zrínyi Általános Iskola
0(0)
Kovács Bence 5.
Abony Város Önkormányzat Somogyi Imre Általános Iskola
0(0)
Kovács Bianka 6.b
JNSZ Megyei Mészáros L. Gimn., Szakközépiskola és Kollégium
0(0)
Kovács Máté 4.a
Eötvös Lóránd Napközi Otthonos Óvoda, Általános Iskola és AMI.
0(0)
Kovács Réka 6.a
Szigethalom Önkormányzat Gróf Széchenyi István Általános Iskola
Tanár: Magyarné Huszár Ágnes
0(0)
Krajcsovics Petra 6.
Móricz Zsigmond Általános Iskola
0(0)
Kránicz Júlia 6.a
Barcsay Jenő Általános Iskola
0(0)
Kusicza Dorina 6.
Réde-Bakonybánk-Súr Körz. Ált. Iskola Arany J. Ált. Iskola
0(0)
Lugosi Borbála 6.
Polgármesteri Hivatal Általános Iskola
0(0)
Lukács Ábel 6.a
Avastetői Ált., Magyar- Angol Két Tan. Ny. Isk. és AMI
0(0)
Magyar Donat 4.d
Hevesy György Általános Iskola
0(0)
Majoros Olivér 6.
Kiskunlacháza-Áporka Általános Iskola Társulás
0(0)
Mátyus Zoé 3.
Bornemissza Péter Gimnázium, Alapf. Műv. és Ált. Isk.
0(0)
Mezei Elizabet 5.b
KÖSZI II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
0(0)
Molnár Dániel 5.b
Pais Dezső Általános Iskola
Tanár: Tóth Ildikó
0(0)
Molnár Mátyás 6.
Tatay Sándor Közös Fenntartású Általános Iskola
0(0)
Nagy Édua Réka 5.b
Intézményszolgálat Fiumei Úti Általános Iskola
0(0)
Nagy Eszter 5.
Fekete László Általános Iskola
0(0)
Nagy Kinga 4.a
Németvölgyi Úti Általános Iskola
0(0)
Orosz Dóra Alexandra 4.
Nyárády Mihály Általános Iskola Móra Ferenc Tagintézménye
0(0)
Palánkay Dóra 6.
Polgármesteri Hivatal Általános Iskola
0(0)
Pásztor Viktória 5.
Börzsöny Általános Iskola
Tanár: Megyeri Attiláné
0(0)
Patik Kata 3.
Móricz Zsigmond Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda
0(0)
Petneházy Emese 4.a
Kinizsi Pál Általános Iskola
0(0)
Pintér Dzsenifer 5.b
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola
0(0)
Ravasz Dorina 5.
Általános Iskola és AMI
0(0)
Révész Róza 3.c
Zuglói GESZ Liszt Ferenc Ének-Zene Tagozatos Általános Iskola
0(0)
Saliga Zsolt 5.
Eötvös Utcai Általános Iskola
0(0)
Sápi Lili 3.z
Lágymányosi Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
0(0)
Sulyok Levente 6.b
Paragvári Utcai Általános Iskola
0(0)
Szalay Máté 6.
Kunmadarasi Református Általános Iskola
Tanár: Nagy Angéla
0(0)
Szanda Petra 5.
Petőfi Sándor ÁMK Társulás
0(0)
Szél Orsolya 5.
Arany János Általános Iskola
0(0)
Szemők Gabriella 5.c
Váci Mihály Általános Iskola
0(0)
Szücs Regina 3.b
Barcsi NOI Deák Ferenc Általános Iskolája
0(0)
Tamása Róza 5.a
Arany János Általános Iskola
0(0)
TÁNCZOS LÁSZLÓ 5.
Általános Iskola és Óvoda
0(0)
Tárnai Eszter 5.
Intézményszolgálat Szandaszőlősi Általános Iskola
Tanár: Széles Imréné
0(0)
Tischner Ádám 5.a
Református Általános Iskola és Gimnázium
0(0)
Tóth Alex 3.l
Erkel Ferenc Általános Iskola
0(0)
Tóth Anna 6.c
Kis Bálint Általános Iskola és Óvoda
0(0)
Tóth Sándor Mátyás 6.a
Ranolder János Római Katolikus Általános Iskola
Tanár: Horváth Gyöngyi
0(0)
Török Ádám 5.
Kalocsa és Térs. Ált. Isk. Kertvárosi Tagiskola
0(0)
Varga Bence 6.a
Koszta József Általános Iskola
0(0)
Végh Klaudia 3.
Táncsics Mihály Általános Iskola
0(0)
Visnyei Bence 5.a
Bácsalmás Kistérségi Többcélú Társ. Ált. Isk. Vörösmarty M. Ált. Isk.
0(0)
Zahora Mary Jean 3.
Janikovszky Éva Általános Iskola és Gimn.
0(0)
Zsóri Martin 5.
József Attila ÁMK Általános Iskolája
0(0)

A segédpont holtverseny esetén segíti a helyezések eldöntését, amelyet a megoldott feladatok nehézségi szintje alapján számoltunk ki.
A nehézségi szintet egy feladatnál az határozta meg, hogy azt a feladatot hányan oldották meg jól.
Minél többen oldották meg helyesen, annál könnyebbnek bizonyult, így a nehézségi szintje kevesebb, tehát annak a feladatnak a megoldásáért kevesebb segédpont jár.
 Elérhetőségek | Jogi nyilatkozat

Copyright © 2007-2008 Mozaik.